Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

ВСТУП НА 1 КУРС ЗА СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО

 

Вступники можуть подати п’ять заяв на місця державного та регіонального замовлення (бюджетно-комерційні конкурсні пропозиції. Якщо Ви за результатами широкого конкурсу не рекомендовані на бюджет то Ви можете претендувати на контракт за цією ж заявою.

Увага! Шановний абітурієнте.

Якщо Ваш набір предметів ЗНО не збігається з бюджетно-комерційними конкурсними пропозиціями (бюджет), то Ви можете вибрати небюджетну конкурсну пропозицію (контракт) з необмеженою кількістю заяв з іншим набором предметів ЗНО.

Набір предметів наведено нижче для кожної спеціальності окремо.

Мінімальне значення кількості балів із предметів ЗНО, з якими вступник допускається до участі у конкурсі – 100 балів.

Вагові коефіцієнти: атестат – 0,1, УМЛ – 0,3, другий предмет – 0,35, третій предмет – 0,25.

Діють коефіцієнти:

  1. Регіональний (місто Дніпро) – 1,02,
  2. Сільський коефіцієнт для осіб, зареєстрованих у селах та які здобули повну загальну середню освіту у закладах освіти, що знаходяться на території сіл, у рік вступу: 1,02 для спеціальностей 035, 051, 072, 073, 075, 076,121, 122, 123, 226; 1,05 для спеціальностей 101, 102,131, 132, 133, 141, 143, 144, 161, 162, 181,,186, 263; 1,00 – в інших випадках
  3. Галузевий (для пріоритетів 1 та 2) для всіх спеціальностей (окрім 035, 051, 072, 073, 075, 076,121, 122, 123, 226) – 1,02.

Як обрати предмети ЗНО

Крок 1.

Визначитися з майбутніми спеціальностями та факультетами

Крок 2.

Дуже ретельно проаналізувати предмети ЗНО, в залежності від обраних спеціальностей

Крок 3.

Вибрати оптимальний набір предметів, що відповідає всім обраним спеціальностям

Перелік спеціальностей

 

035 Філологія

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ЕК) ►

Освітні програми:

Гуманітарні науки (ФІЛ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література
2. Іноземна мова 2. Іноземна мова
3. Географія 3. Математика
3. Історія України 3. Біологія

051 Економіка

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ЕК) ►

Освітні програми:

Економіка підприємства (ЕК) ►
Економічна кібернетика (КІБ) ►
Управління якістю(УЯ) ►
Економічна безпека та бізнес-аналітика (БА) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Географія

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Географія

 

 

072 Фінанси, банківська справа та страхування

КОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ЕК) ►

Освітні програми:

Фінанси і кредит(ФІН) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Географія

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Географія

 

073 Менеджмент

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ЕК) ►

Освітні програми:

Менеджмент (МЕН) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Географія

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Географія

075 Маркетинг

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ЕК) ►

Освітні програми:

Маркетинг (МР) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Географія

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Географія

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ (ЕК) ►

Освітні програми:

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (ПТБ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література
2. Математика 2. Історія України
3. Географія 3. Іноземна мова
3. Іноземна мова 3. Географія

101 Екологія

Факультет хімічних технологій та екології (ХТ та Е) ►

Освітні програми:

Екологія (ОНС) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Історія України

3. Хімія

3. Біологія

3. Математика

3. Географія

3. Географія

 

 

102 Хімія

Факультет хімічних технологій та екології (ХТ та Е) ►

Освітні програми:

Хімія харчових продуктів (ХП) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література
2. Хімія 2. Історія України
3. Математика 3. Хімія
3. Іноземна мова 3. Математика

 

121 Інженерія програмного забезпечення

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНЖЕНЕРІЇ (КН та І) ►

Освітні програми:

Інженерія програмного забезпечення (ІПЗ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Математика

3. Фізика

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Історія України

122 Комп’ютерні науки

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНЖЕНЕРІЇ (КН та І) ►

Освітні програми:

Комп’ютерні науки (КН) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Математика

3. Фізика

3. Історія України

3. Іноземна мова

3. Географія

123 Комп’ютерна інженерія

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНЖЕНЕРІЇ (КН та І) ►

Освітні програми:

Комп’ютерна інженерія (КІ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Математика

3. Фізика

3. Історія України

3. Іноземна мова

3. Біологія

131 Прикладна механіка

Факультет комп’ютерних наук та інженерії (КН та І) ►

Освітні програми:

Технології машинобудування (ТМ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Фізика

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Математика

132 Матеріалознавство

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНЖЕНЕРІЇ (КН та І) ►

Освітні програми:

Ювелірне, стоматологічне та ортопедичне матеріалознавство (ЮСОМ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література
2. Математика 2. Історія України
3. Фізика 3. Іноземна мова
3. Іноземна мова 3. Біологія

133 Галузеве машинобудування

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНЖЕНЕРІЇ (КН та І) ►

Освітні програми:

Інжиніринг харчових продуктів (ІП) ►
Комп’ютерне проектування та експлуатація обладнання для переробки полімерних матеріалів (МП) ►
Обладнання хімічних та нафтопереробних виробництв (М) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література
2. Математика 2. Історія України
3. Фізика 3. Іноземна мова
3. Іноземна мова 3. Математика

141 Електроенергетика електротехніка та електромеханіка

ФАКУЛЬТЕТ КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК ТА ІНЖЕНЕРІЇ (КН та І) ►

Освітні програми:

Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (ЕТ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література
2. Математика 2. Історія України
3. Фізика 3. Іноземна мова
3. Іноземна мова 3. Математика

143 Атомна енергетика

Факультет комп’ютерних наук та інженерії (КН та І) ►

Освітні програми:

Атомна енергетика (АЕ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Фізика

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Математика

 

144 Теплоенергетика

Факультет комп’ютерних наук та інженерії (КН та І) ►

Освітні програми:

Теплоенергетика (ЕТТ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Фізика

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

3. Математика

151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Факультет комп’ютерних наук та інженерії (КН та І) ►

Освітні програми:

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології(АВП) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Математика

3. Фізика

3. Історія України

3. Іноземна мова

3. Географія

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

Факультет комп’ютерних наук та інженерії (КН та І) ►

Освітні програми:

Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (МІТ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Математика

3. Фізика

3. Історія України

3. Іноземна мова

3. Географія

161 Хімічні технології та інженерія

Факультет фармації та біотехнології (Ф та БТ) ►

Освітні програми факультету►

Факультет харчових та хімічних технологій (Х та ХТ) ►

Освітні програми факультету ►

Факультет хімічних технологій та екології (ХТ та Е)►

Освітні програми факультету►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція Небюджетна конкурсна пропозиція
1. Українська мова та література 1. Українська мова та література
2. Математика 2. Історія України
3. Хімія або біологія 3. Біологія або математика

162 Біотехнологія та біоінженерія

Факультет фармації та біотехнології ►

Освітні програми:

Біотехнології та біоінженерія (БТ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Біологія

3. Фізика

3. Історія України

3. Хімія

3. Іноземна мова

3. Математика

 

181 Харчові технології

Технологічна експертиза та безпека харчових продуктів (ТЕ) ►

Освітні програми:

Технологічна експертиза та безпека харчових продуктів (ТЕ) ►
Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів (ТХ) ►
Технологія жирів і жирозамінників (ТЖ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Біологія

3. Біологія

3. Хімія

3. Математика

186 Видавництво та поліграфія

Факультет харчових та хімічних технологій (Х та ХТ) ►

Освітні програми:

Матеріали видавничо-поліграфічних виробництв (МВПВ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Історія України

3. Хімія

3. Біологія

3. Фізика

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

 

226 Фармація, промислова фармація

Факультет фармації та біотехнології ►

Освітні програми:

Фармація, промислова фармація (Ф)►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Біологія

2. Біологія

2. Хімія

3. Історія України

3. Фізика

3. Іноземна мова

3. Математика

 

263 Цивільна безпека

Факультет фармації та біотехнології ►

Освітні програми:

Цивільна безпека (ЦБ) ►

Необхідні предмети ЗНО

Бюджетно-комерційна конкурсна пропозиція

Небюджетна конкурсна пропозиція

1. Українська мова та література

1. Українська мова та література

2. Математика

2. Біологія

3. Фізика

3. Історія України

3. Іноземна мова

3. Іноземна мова

Етапи прийому документів

Етапи вступної кампанії

Денна форма навчання Навчання без відриву від виробництва (заочна форма навчання)
Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту

з 01 липня 2020 р. до 18:00

22 липня 2020 р.

з 01 липня 2020 р. до 18:00

22 липня 2020 р.

Початок прийому заяв та документів 13 липня 2020 р. 13 липня 2020 р.
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають право складати вступні іспити та проходити співбесіду. 16 липня 2020 р. о 18.00 16 липня 2020 р. о 18.00
Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО

22 липня 2020 р. о 18:00 (на місця державного замовлення)

до 05 серпня 2020 р. (за кошти фізичних або юридичних осіб)

22 липня 2020 р. о 18:00 (на місця державного замовлення)

до 05 серпня 2020 р. (за кошти фізичних або юридичних осіб)

Початок прийому заяв та документів для участі у вступних іспитах на місця державного та регіонального замовлення від осіб, які мають право складати вступні іспити в період

з 01 липня 2020 р. до

03 липня 2020 р.

15 червня 2020 р. 15 червня 2020 р.
Закінчення прийому заяв та документів для участі у вступних іспитах на місця державного та регіонального замовлення від осіб які мають право складати вступні іспити в період з 01 липня 2020 р. до 03 липня 2020 р. 30 червня 2020 р. 30 червня 2020 р.
Строки проведення співбесіди 17 липня 2020 р. 17 липня 2020 р.
Строки проведення вступні іспити

1) 01 липня 2020 р. – українська мова та література й біологія;

02 липня 2020 р. – фізика й іноземна мова;

03 липня 2020 р. – математика та хімія;

(для осіб які подають документи з 13 липня до 22 липня 2020 р.)

2) 16 липня 2020 р. – українська мова та література й біологія;

17 липня 2020 р. – фізика та іноземна мова;

18 липня 2020 р. – математика й хімія;

(для осіб які подають документи з 13 липня до 16 липня 2020 р.)

1) 01 липня 2020 р. – українська мова та література й біологія;

02 липня 2020 р. – фізика й іноземна мова;

03 липня 2020 р. – математика та хімія;

(для осіб які подають документи з 13 липня до 22 липня 2020 р.)

2) 16 липня 2020 р. – українська мова та література й біологія;

17 липня 2020 р. – фізика та іноземна мова;

18 липня 2020 р. – математика й хімія;

(для осіб які подають документи з 13 липня до 16 липня 2020 р.)

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників рекомендованих до зарахування

1) за державним замовленням за результатами співбесіди – не пізніше 12:00 20 липня 2020 р.;

2) за результатами зовнішнього незалежного тестування за державним замовленням – не  пізніше 12:00 27 липня 2020 р.

1) за державним замовленням за результатами співбесіди – не пізніше 12:00 20 липня 2020 р.;

2) за результатами зовнішнього незалежного тестування за державним замовленням – не  пізніше 12:00 27 липня 2020 р.

Строки виконання вимог до зарахування державного, регіонального на місці державного, регіонального замовлення

1) за результатами співбесіди – не пізніше 10:00 22 липня 2020 р.;

2) на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання за державним замовленням до 18:00 31 липня 2020 р.

1) за результатами співбесіди – не пізніше 10:00 22 липня 2020 р.;

2) на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання за державним замовленням до 18:00 31 липня 2020 р.

Переведення на вакантні бюджетні місця не пізніше 08 серпня 2020 р. не пізніше 08 серпня 2020 р.
Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції

не раніше 12:00

01 серпня 2020 р.

не раніше 12:00

01 серпня 2020 р

Терміни зарахування вступників

1) за державним замовленням за результатами співбесіди – не пізніше

15:00 22 липня 2020 р.;

2) за державним замовленням – не пізніше 12:00 01 серпня 2020 р.;

3) за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 30 вересня 2020 р.

1) за державним замовленням за результатами співбесіди – не пізніше

15:00 22 липня 2020 р.;

2) за державним замовленням – не пізніше 12:00 01 серпня 2020 р.;

3) за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 30 вересня 2020 р..

Перелік документів

  • документ державного зразка про повну загальну середню освіту (оригінал та 2 копії);
  • сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів (оригінал та копію) та інформаційна картка (роздрукована з особистої сторінки вступника).
  • 2 копії карти профілактичних щеплень (форма 063);
  • 2 копії паспорта (1-2 сторінка та реєстрація місця проживання);
  • 4 фотокартки розміром 3´4 см;
  • копію військового квитка, або приписного свідоцтва;
  • довідку про реєстрацію в сільській місцевості (для тих хто має сільський коефіцієнт), оригінал та копію;
  • папка-швидкозшивач, 3 файли, 2 конверти з марками по Україні.

Документи під час вступу абітурієнт подає особисто

Для вступників, що мають пільги

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ЗАРАХУВАННЯ

Категорії осіб

За СПІВБЕСІДОЮ

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

ПРАВО НА ПЕРЕВЕДЕННЯ

1. Особи з інвалідністю внаслідок війни.

 

2.Особи, які постраждали внаслідок «Чорнобильської катастрофи” та яким  надане право на прийом без екзаменів:

– 1, 2 категорії;

– діти до 18 р. – інваліди;

– діти до 18 р., які постраждали;

– діти до 18 р. у яких померли батьки 1, 2, 3 категорії;

діти до 18 р. батьки яких віднесені до 1 категорії.

 

3. Особи з інвалідністю, які неспроможні відвідувати заклад освіти.

КВОТА 1

1.               Особи, визнані постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, у тому числі  які проходять військову службу (крім військовослужбовців строкової служби).

2.               Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх  числа.

3. Особи, яким відмовлено в реєстрації для участі в 2020 році в ЗНО через неможливість створення особливих (спеціальних) умов.

4. Особи, які в 2020 році не брали участь в ЗНО з певного (их) навчального (их) предмета (ів) через наявність захворювання або патологічного стану.

Вступний іспит 2020

ЗНО 2017-2020

ЗНО ін. мова 2018-2020

будь-які комбінації

1.    Діти із сімей:

– осіб органів внутрішніх справ України та поліцейських, які  загинули або померли в АТО;

– осіб, які добровільно забезпечували/залучалися до проведення АТО (волонтери) та загинули/пропали;

– особи у складі добровольчих формувань, що загинули/пропали;

військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних.) та працівників ЗСУ, Нац. гвардії, СБУ, та всіх ін., що загинули/пропали;

працівників  підприємств, які залучалися до забезпечення проведення АТО та загинули/пропали;

осіб, які загинули внаслідок поранень, одержаних під час участі у Революції Гідності;

2. Діти, один з батьків яких помер внаслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО;

3.Діти учасників бойових дій/конфліктів на території інших держав, які загинули/пропали;

4.Особи, один з батьків (усиновлювачів) яких  був військовослужбовцем, який загинув/пропав  при виконанні ним обов’язків військової служби.

5. Особи з інвалідністю І, II груп та діти з інвалідністю віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраною спеціальністю.

6. Чорнобильці (1, 2 категорії).

7. Діти осіб, визнаних постраждалими учасниками Революції Гідності, учасниками бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни.

8. Шахтарі (стаж >3 р), діти шахтарів (стаж >15 р.)

5. Особи, звільнені з військової служби (демобілізовані) починаючи з 01 грудня 2019 року включно.

6. Громадяни України, які в рік вступу здобули повну загальну середню освіту за кордоном.

9.Особи, які є внутрішньо переміщеними особами відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

10. Діти з багатодітних сімей (п’ять і більше дітей).