Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

КАФЕДРА ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

адреса: к. 713, механiчний корпус, Набережна Перемоги, 40, м. Днiпро, 49094
тел.: +38 (0562) 47-12-25
e-mail: bgd@udhtu.edu.ua

Кафедра готує фахівців за ступенем бакалавра:

Галузь знань: 26 Цивільна безпека

Спеціальність: 263 – Цивільна безпека

Освітня програма:  Цивільна безпека

На кафедрі охорони праці та БЖД 9 штатних викладачів, з них 5 доценти, 1 старший викладач, 1 викладач, 2 асистенти. Навчально-допоміжний персонал складається з завідувача лабораторією та  інженера.

Співробітники кафедри постійно проходять підвищення кваліфікації в спеціалізованих організаціях і на підприємствах.

Викладачі кафедри приймають активну участь в науково-дослідній роботі, співпрацюють з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області (підстава: Договір ДВНЗ УДХТУ та НМЦ ЦЗ та БЖД про співпрацю №08-35 від 26.11.2015р.)

НОВИНИ КАФЕДРИ

Доценти кафедри прийняли участь у молодіжному фестивалі «Шалений світ професій», який пройшов на Фонтанній площі головного корпусу ВНЗ. Було побудовано зони, від різних факультетів нашого університету. Викладачі кафедри Мітіна Н.Б., Гармаш С.М., Плис М.М., Шаталін Д.Б. представляли «Biomedical zone», де розкривали таємниці засобів радіаційної безпеки.

 

7-го листопада 2019 року відбувся «Марафон стартапів УДХТУ» у складі 10 збірних команд. Команда «Feed» представила проект на базі Деклараційного патенту України  № 90300 U МПК А23К1/16  «Спосіб одержання кормової добавки для сільськогосподарськіх тварин»  Мітіна Н.Б.,  Шаталін Д.Б. Керівник  групи доц. Мітіна Н.Б.  та члени команди марафону в умовах обмеженого часу змогли пройти шлях від знайомства до згуртованої і ефективної командної роботи – реалізації власних проектів комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності і зайняти почесне четверте місце.

17 лютого 2019 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Дніпропетровського відділення МАН України напряму “Екології та аграрних наук” секції “Сучасні біотехнології”.

У захисті наукових робіт взяли участь учні 9-11 класів шкіл Дніпропетровської області (м. Дніпро, м.Кам’янське, м. Нікополь, м. Марганець, Обухівського, Слобожанського, Горянівського району та ін.). Учениця 11 класу м. Кам’янське Ткаченко Уляна презентувала функціональний хлібний продукт власного виробництва.

 

 

28 квітня 2019 р. відзначили Всесвітній день охорони праці.  Викладач кафедри охорони праці Плис М. М. провів тематичну виставку навчальної та науково-методичної літератури під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці» з циклу «Охорона праці» і «Цивільний захист та безпека життєдіяльності». Серед студентів провели тестування з циклу «Цивільний захист та безпека життєдіяльності».

 

NEW спеціальність “Цивільна безпека”

Нова спеціальність ДВНЗ УДХТУ – ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА Спеціальність: 263 - Цивільна безпека Випускова кафедра: Охорони праці та безпеки життєдіяльності Підготовка фахівців здійснюється за ступенем бакалавра Підготовка фахівців спеціальності «Цивільна безпека» орієнтована...

День охорони праці

28 квітня Україна разом з усім світом відзначатиме Всесвітній день охорони праці. Девіз Всесвітнього дня охорони праці 2019 року —  «Безпечне та здорове майбутнє праці»За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до...