Обрати сторінку

Відпочинок у спортивно-оздоровчому таборі “Дубовий гай” – непогане завершення навчального року.

Табір знаходиться у мальовничому куточку Новосковського району на березі річки Самара серед столітніх дубових гаїв поблизу с. Орлівщина.

Спів лісових птахів та шелест листя зачаровують. А історія табору така давня, що нині й пригадати важко, коли він був створений, хоча нами знайдено цікаві фото, як відпочивали студенти 50-70-х років минулого століття (дивись архів).

Розваги нинішніх відпочивальників – надзвичайно різноманітні!!!

Любителі позасмагати на сонці та поплескатися у річці можуть ходити на “Золотий пляж” на Самарі, або лікувальне солоне озеро.

Щоденно до послуг відпочиваючих – цікаві конкурси, спортивні змагання, концерти, дискотека.

Інтелектуальні розваги пропонує “бібліотека на колесах” – виїзний абонемент художньої літератури УДХТУ.

Весело проводити час допомагають також цікаві сусіди, які мешкають поблизу в таборах “Здоров’я” (Медична академія) та “Горняк” (Національний гірничий університет).

Для проживання пропонуються кімнати у двоповерховому корпусі та окремих будиночках. Кімнати чисті, просторі й світлі. В окремих кімнатах стіни розфарбовані художниками-аматорами й створюють враження картинної галереї.

Відпочивальникам пропонується триразове харчування – їжа смачна й різноманітна.

У таборі відпочивають студенти, викладачі, співробітники університету із своїми сім’ями. Для багатьох поколінь хім-техівців “Дубовий Гай” став бажаною літньою домівкою.

Велика дружна родина відпочивальників “Дубовки” запрошує до свого кола першокурсників: Табір працює в дві зміни у липні-серпні.

З приводу придбання путівок до спортивно-оздоровчого табору «Дубовий гай» звертатись до профкому університету

“Приєднуйтесь!”

А своїми враженнями про літо в таборі діляться наші постійні відпочивальники…

«У Дубовому гаю був найкращий відпочинок у студентські роки: чисте повітря, озеро, поряд річка, чудова кампанія друзів! А вечори біля багаття й нічні фільми на великому екрані – таку романтику й відпочинок забути просто неможливо! Насичена культурна програма – дискотеки, концерти, конкурси, КВК – нікому не дозволяла нудьгувати))) Ось нагадали мені про табір й аж на душі потепліло. Уявила, ніби зараз перебуваю серед дубів, вдихаю на повні груди чисте повітря й спостерігаю за метеликами, які літають серед казкового дубового гаю…»

Ліна Місюра

“Дубовка” – це драйв!

Нові знайомства, нові пригоди, нові переживання!

Спортивні змагання, веселі конкурси, костюмовані вечірки, таємні відвідування заборонених дискотек… і маса позитивних емоцій!!!

А ще в “Дубовому Гаю” створюються сім’ї :))) Наприклад, саме там познайомилися Пустові і Єпанешнікови :))))

Аліна Братута

«Дійсно, це місце, які всі люблять і пам’ятають. Хто хоч раз був у “Дубовці” – захоче приїхати ще.»

Анна Савченко

«Усі розваги й культурні програми Табору припали до душі!!! Й, до речі, про гастрономічні відчуття – там дуже смачно готують!»

Арсен Багдасарян

«Уже рівно 10 років, як відпочиваю в цьому прекрасному місці!

Перша моя поява в “Дубовому Гаю” була в 2006 році, коли я приїхав на першу зміну й вона тривала 21 день!!!. Тоді протягом літа працювали 3 зміни – аж до кінця серпня! Відпочинок в таборі дуже насичений: концерти, дискотеки, спорт, читання книг, нові знайомства, різні ігри, конкурси, змагання. У “Дубовому Гаю” панує надзвичайна атмосфера, яскраво світить сонце і повітря таке чисте, що не встигаєш зрозуміти, як швидко пролітає час. Найцікавіше, що існує якась магія і кожен рік мені не хочеться їхати додому, й намагаюся якомога довше насолоджуватися цим казковим чарівним почуттям )))»

Володимир Кисличний

«Чисте повітря, красиве нічне небо, ліс, Самара та багато мальовничих місць – усе це залишає лише чудові емоції й приємні спогади!!! Порівняно за невеликі гроші, за нашими мірками, ти отримуєш нових друзів й багато нових і цікавих вражень! Якщо ти студент Хім-теху і не був у “Дубовому Гаю”, твоє студентське життя пройшло дуже сумно»

Дмитро Синяєв

«Час, коли дружба – це перша цінність!

У “Дубовці” ти зустрінеш мільйон нових знайомих та вірних друзів! У їх оточенні здається й сонце яскравіше, книги цікавіші, а цукерки смачніші. Всі спогади про цей чудовий час надовго зберігаються в золотій скарбничці пам’яті. Й через роки ти розумієш, що саме там був так щасливий! Не пропустіть шанс отримати неймовірні спогади!»

Галина Захарченко

“Дубовий Гай” – як можливість!

Це – прекрасна можливість поринути з головою в студентську тусовку! Не передати почуттів, коли сидиш на березі “золотого”, співаєш пісні під гітару, а над тобою світять неймовірні зорі. Творчі конкурси, спорт, пляж, концерти і любов – це “Дубовка”!»

Ксенія Башибулар