Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 [email protected]
Обрати сторінку

Ними пишається університет

Автомонов Кирило

 гр. 2-О-34

Бере участь в роботі КСМ, голова студентської профспілки, переможець міського конкурсу «Студент року 2020, має почесне звання конкурсу «Містер УДХТУ 2020»

Арсеньєва Анжеліка

гр.2-БТ-35

Відмінниця навчання, староста групи

Галич Олександр

гр. 3-ТЖ-91

Відмінник навчання, староста групи, багаторазовий переможець змагань з легкої атлетики, гравець вищої ліги України з гандболу

Гартман Маргарита

гр. 1-Т-32

Майстер спорту України з плавання, призерка  чемпіонатів України та Європи, відмінниця навчання

Гевод  Віктор

гр. 5-О-20

Має високі результати навчання та наукової діяльності у сфері синтезу та вивчення фізико-хімічних властивостей полігуанідинів

Городянко Владислав

гр. ХТ(ТЕ)-90

Відмінник навчання, староста групи,  стипендіат компанії «Міропласт», громадський активіст

Громовой Анатолій

гр. 4-СКС (т)-19

Відмінник навчання, староста групи, стипендіат Верховної Ради України

Детское Георгій

гр. 5-АВП-20

Староста групи,  учасник культурно-масових заходів університету

Дудка Анастасія

гр. 5-ЕК-25

Відмінниця навчання, учасник наукових проєктів

Зайцева Катерина

гр. 3-ХТ-90

Відмінниця навчання, стипендіат Президента України, голова комітету студентської молоді УДХТУ, староста групи, активістка  волонтерського руху України

Закіпна Олена

гр. 5- ОНС-20

Відмінниця навчання, лауреатка  стипендії

Іброхімова Аліка

гр. 5-АВП-20

Відмінниця навчання, учасниця та лауреатка  фестивалів «Студентська весна» , учасниця та хореограф конкурсу «Міс та містер УДХТУ», авторка віршів збірки «Альманах поезії»

Кльопка Владислава

гр. 5-ТНР-18

Відмінниця навчання, голова студради гуртожитку №2

Ковба Анастасія

гр. 4-М (т)-19

Відмінниця навчання, претендентка на отримання академічної стипендії Президента України, староста групи

Круглова Марія

гр. 4-Ф-23

Відмінниця навчання, добросовісно виконує обов’язки старости групи

Лисенко Валерія

гр. 3-ФІН-40

Відмінниця навчання, староста групи,  активний учасник студентського життя університету.

Македонська Олександра

гр. 6ТС,ТК,ТВ69

Відмінниця навчання,  стипендіатка компанії UDK, лауреатка обласної іменної стипендії, учасниця проекту Climate Changemakers Awards

Мисочка Тетяна

гр. 4-ЕК-31

Відмінниця навчання, староста групи, учасниця економічних форумів

Міщук Єлизавета

гр. 2-МЕН-46

Відмінниця навчання, староста групи, активна  учасниця студентського життя КВК, фестивалю «Студентська весна»

Науменко Олександра

гр. 1-МЕХ-20

Староста групи, має почесне звання «Міс глядацьких симпатій УДХТУ-2020», активна учасниця творчих студентських заходів факультету КН та І  та університету

Олійник Михайло

гр. 4-ТВМС-86

Заступник голови комітету студентської молоді УДХТУ, активіст громадського життя факультету та університету

Панфілова Олександра

гр. 4- ТВМС-86

Відмінниця навчання, стипендіатка Верховної Ради України, староста групи, волонтерка  групи «Пошук» музею УДХТУ, постійна учасниця літературників університету

Помазан Олексій

гр.  4-СКС-28

Староста групи, учасник та лауреат фестивалів «Студентська весна» , входить до складу вченої ради університету від факультету КН та І

Рябчук Олександра

гр.  3-Ф-28

Голова студентської ради факультету, має почесне звання «Міс глядацьких симпатій УДХТУ 2020», активна організаторка  та учасниця багатьох творчих студентських заходів університету

Саттаров Маруф

ст. гр. 5-Ф-9

Організатор творчих заходів серед студентів факультету. Активіст гумористичного руху «Ліга Хімтеху». Учасник збірної команди всеукраїнського проекту «Ліга сміху»

Семенов Микита

ст. гр. 5-БТ-11

Має відзнаки та дипломи за участь у наукових семінарах, всеукраїнських і міжнародних конкурсах з біотехнології, біоінженерії та охорони праці

Сєргєєв Сергій

ст. гр. 4-ЕК-20

Відмінник навчання, має найвищі результати серед студентів факультету

Сова Микита

ст. гр. 5-АВП-19

Учасник та лауреат фестивалів «Студентська весна»і «Ліга Хімтеху», організатор творчих заходів серед студентів. Успішно виконує обов’язки заступника голови КСМ університету

Сустрєтова Анастасія Михайлівна

ст. гр. 5-ХВ-68

Відмінниця навчання, бере участь у Всеукраїнських олімпіадах зі спеціальності «Харчові виробництва», в культурно-масових заходах університету, зокрема фестивалі «Студентська весна-2019».

Тетерущенко Дмитро

ст. гр. 6-ОНС-9

Активний учасник творчих заходів студентського клубу та всеукраїнського гумористичного фестивалю «Ліга сміху», переможець у номінації «Кращий ведучий», член команди ігор «Студентська республіка»

Фонта Андрій

ст. гр. 5-СКС-18

Організатор і учасник культурно-масових заходів університету, бере участь у роботі КСМ як волонтер

Чепурко Станіслав

ст. гр. 5-ТС,ТК-67

Талановитий футболіст. Після травми здобув статус судді. Наразі судить обласні чемпіонати у категорії «Юніори» та виконує нормативи і завдання для отримання всеукраїнського рівня суддівства з футболу

Шевченко Поліна

ст. гр. 4-ТЖ-77

Добросовісно виконує обов’язки старости, відмінниця навчання, стипендіат Президента України

Шеїн Олександр

ст. гр. 6-ТНР-8

Учасник гумористичних фестивалів Дніпровської, Одеської і всеукраїнської «Ліги сміху» та трьох сезонів ігор «Студентська республіка»

Шпатакова Руслана

ст. гр. 5-ОНС-13

Голова департаменту освіти Молодіжної ради Шевченківського району, учасник багатьох громадсько-волонтерських заходів в м. Дніпро

Шпатакова Руслана

ст. гр. 5-ОНС-13

Голова департаменту освіти Молодіжної ради Шевченківського району, учасник багатьох громадсько-волонтерських заходів в м. Дніпро