Заповнення договорів про надання освітніх послуг віддалено

Шановні вступники!

У 2024 році подання договорів про надання освітніх послуг може здійснюватися віддалено шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на відповідні файли електронного підпису вступника.

Бюджетна форма навчання

• завантажити бланк договору про надання освітніх послуг (форма Б) та зразок заповнення договору (форма Б)
  • роздрукувати і заповнити договір відповідно до зразка
  • зробити скан (фото) підписаного договору
  • завірити договір шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису (КЕП)
  • відправити договір до відділу кар’єри, працевлаштування та співпраці зі стейкхолдерами (відділу КПС) ННІ УДХТУ УДУНТ на електронну адресу [email protected] (у темі листа вказати прізвище, ім’я та по батькові вступника (повністю), назви факультету та освітнього рівня (бакалавр, магістр). Наприклад: Іванов Іван Петрович ХтаХТ бакалавр)
  • отримати номер договору після зарахування до університету та виходу наказу
  • протягом трьох місяців передати договір особисто або відправити у двох екземплярах поштою до відділу кар’єри, працевлаштування та співпраці зі стейкхолдерами ННІ УДХТУ за адресою: 49005 Україна, м. Дніпро, просп. Науки (Гагаріна) 8, відділ КПС ННІ УДХТУ  к.156.

Контрактна форма навчання