Обрати сторінку

Освітня програма “Економіка підприємства”. Професійне спрямування “Управління якістю”

Розрахунок конкурсного балу

Бажаєш дізнатися прохідний бал минулих років та оцінити свій шанс вступу на бюджет?! Зателефонуй в приймальну комісію +380966517394 або залиш свій номер і ми зателефонуємо Вам:

6 + 7 =

Галузь знань: 05 Соціальні та поведінкові науки
Спеціальність: 051 Економіка

Підготовка фахівців здійснюється за ступенем бакалавра


Управління якістю є однією з функцій підприємства по його управлінню, яка фактично забезпечує якість послуг і продукції на високому рівні за рахунок розумного і грамотного управління виробництвом і його обслуговуванням. В даний час виживання будь-якої фірми, її стійке положення на ринку товарів і послуг визначаються рівнем конкурентоспроможності. У свою чергу конкурентоспроможність пов’язана з двома показниками – рівнем ціни і рівнем якості продукції. Причому другий фактор поступово виходить на перше місце. Продуктивність праці і економія всіх видів ресурсів поступаються місцем якості продукції.
Спеціальність «Управління якістю» – це молода і перспективна спеціальність, яка є новою областю діяльності, яка склалася на перетині організації виробництва або надання послуг із забезпеченням їх якості відповідно до вимог українських та міжнародних норм і стандартів. Знання, отримані в процесі навчання на бакалавраті управління якістю, є базовими знаннями методологій підготовки та впровадження на підприємствах різних систем для управління якістю послуг або продукції, для розробки управління і експлуатації інформаційних та організаційних систем.
Співробітники в сфері управління якістю покращують бізнес-процеси в різних областях, включаючи виробництво і інші галузі, пов’язані з обслуговуванням. Студенти з управління якістю розвивають навички управління бізнесом, а також здатність пропонувати ідеї та розуміння поточної передової практики. На робочому місці випускники управління якістю працюватимуть над покращенням обслуговування клієнтів та інших процесів. Фахівці з управління якістю працюють в таких областях, як планування якості, контроль якості, забезпечення якості та поліпшення якості, їх робота буде обертатися навколо підвищення продуктивності і поліпшення умов праці.