+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

УДХТУ у рейтингах

 

При виборі вищого навчального закладу абітурієнтам та їх батькам доводиться аналізувати багато різних складових діяльності університетів. Нерідко визначитись із місцем навчання допомагає зовнішня привабливість навчального закладу, ввічливість персоналу, враження знайомих, зручне розташування та транспортне сполучення. Однак вирішальну роль у виборі спеціальності, якій можуть навчати в декількох університетах навіть в одному місті, відіграють рейтинги ВНЗ України, складені професійними експертами.

За наукометричними показниками бази даних рейтингу Scopus УДХТУ посідає 15 місце серед усіх ВНЗ України та 2 місцеу місті Дніпро, поступившись лише класичним національним університетам України, які об’єднують значно більші колективи науковців! База даних Scopus містить понад 47,4 млн реферативних записів та є інструментом для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях світу.

За рейтингом World universities web ranking 2019 (рейтинг університетів за популярністю в мережі Internet, зорієнтований на зарубіжних студентів та науковців) сайт УДХТУ займає 55 місце серед українських ВНЗ (з 326 можливих )  та 3 місце в Дніпропетровському регіоні за відвідуваністю та пошуковими запитами в мережі Internet

У Консолідованому рейтингу ВНЗ України 2018 УДХТУ посів 68 місце в цілому по Україні, 7 місце серед вищих навчальних закладів Дніпра..