Обрати сторінку

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

адреса: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 40, к. 905

тел.: +38 (066) 753 76 16

e-mail: [email protected]

Кафедра здійснює підготовку фахівців за ступенями бакалавра та магістра.

Галузь знань: 17 Електроніка, автоматизація та електронні комунікації

  • Спеціальність: 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

Освітня програма: Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (АВП)

Освітня програма Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (АВП) є ідеальною для тих, хто готовий створювати майбутнє прямо зараз, не чекаючи, поки це зробить хтось інший. Випускники нашої кафедри не просто отримують диплом про закінчення ВНЗ європейського рівня, вони є фахівцями екстра-класу в сфері управління, інформаційних технологій і телекомунікаційних мереж.

Наша програма навчання розроблена з урахуванням світових стандартів проектування і управління виробництвом, тому протягом усього терміну навчання студенти отримують потужну базу знань. Теорія автоматичного управління, сучасні мови програмування, системи проектування і управління базами даних, методи отримання, обробки та захисту інформації, синтез систем управління на основі нейронних мереж – це далеко не повний список того, що вивчають наші студенти.

Бакалаври та магістри кафедри КІТ та А – аси своєї справи, їх проекти з успіхом впроваджуються всюди, де є потреба в автоматизації: виробництва хімічної, харчової та інших галузей промисловості, конструкторські бюро, науково-дослідні інститути, підприємства зв’язку і транспорту.

  • Спеціальність: 175 Інформаційно-вимірювальні технології

Освітня програма: Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (МІТ)

Хочеш завжди бути затребуваним фахівцем в будь-якій галузі виробництва або обслуговування і при цьому мати сучасну, цікаву і завжди актуальну професію? Тоді освітня програма Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (МІТ) – твій вибір!

Дана спеціальність – це вибухова суміш, компонентами якої є: метрологія, електроніка, комп’ютерні та інформаційно-вимірювальні технології, мікроконтролерна техніка, оптика, стандартизація і сертифікація, вимірювальна техніка, системи якості, контролю і діагностики.

Ми допомагаємо студентам познайомитись з програмуванням інтелектуальних засобів вимірювань, комп’ютерними технологіями в метрології, електронікою та мікропроцесорною технікою, моделюванням і проектуванням апаратного і програмного забезпечення засобів вимірювання, а також із законодавчою і прикладною метрологією.

Отже, сучасний інженер-метролог – це і програміст, і оптик, і матеріалознавець, і еколог, і механік!

Наші випускники з успіхом реалізують себе в комп’ютеризованих центрах збору і обробки інформації, в контролі, прогнозуванні та дослідженні різних технологічних процесів на виробництві, в департаментах і лабораторіях сертифікації, стандартизації та, звичайно, метрології.

Фахівців за спеціальністю “Автоматизоване керування технологічними процесами” (зараз – 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка) кафедра готує з 1959 року. В 1996 році була відкрита нова спеціальність – “Метрологія та вимірювальна техніка” (зараз – 175 Інформаційно-вимірювальні технології). Відкриття другої спеціальності пов’язано зі стрімким збільшенням інформаційної складової автоматизованих систем керування технологічними процесами, виникненням високоточних і надійних методів і технічних засобів вимірювання, впровадженням засобів обчислювальної техніки для вимірювання і керування та ін.

Навчання на кафедрі комп’ютерно-інтегрованих технологій та автоматизації – це не стандартні «теорія і практика». Викладачі прагнуть поєднати наукову класику з теорії автоматизації та метрології з актуальними трендами комп’ютерних технологій. Навчання у нас – це справжня пригода, і ми хочемо пройти її разом зі студентами як з партнерами, де від роботи кожного залежить не тільки його успіх, а й успіх всієї справи. Гарантія цього – винятковий професіоналізм викладачів, сучасна науково-технічна база, доступ до наукових баз наукових статей через мережу Інтернет, бібліотека, яка регулярно оновлюється новими надходженнями, маса авторського матеріалу і безцінний досвід наших співробітників.

 

Наші студенти вивчають надсучасні сенсорні прилади  для застосування у промисловості та побуті, інтелектуальні засоби вимірювання та технології програмування з використанням мов Python, C++, в тому числі – веб-технології, системи діагностики, експертизу якості продукції та послуг. Ми надаємо навички розробки «систем розумний дім» та інтернету речей IoT, створення віртуальних засобів вимірювання на базі LabVIEW.

 

В процесі навчання студенти-магістри отримують практичні навички і знання при роботі з нейронними мережами (LSA – інтелектуальний метод обробки інформації, пошук даних в мережі) і ІТ-технологіями штучного інтелекту (машинне навчання). Студенти вчаться оброблювати вимірювальні сигнали, будувати тимчасові ряди і залежності, робити прогнози, аналізувати динамічні характеристики і вирішувати аналітичні завдання в сферах економіки, права, хімічної технології та інших.

Наявність на кафедрі сучасного 3D принтера та комплекту засобів цифрової техніки Arduino значно розширює можливості студентів для практичного освоєння набутих теоретичних знань та втілення своїх наукових розробок.

НОВИНИ КАФЕДРИ

Екскурсія до музею техніки “Машини часу”

Екскурсія до музею техніки “Машини часу”

8 вересня студенти груп 1МІТ-23 та 2МІТт-23 разом з куратором Оленою Чорною відвідали єдиний у своєму роді Технічний музей "Машини часу", розташований на вулиці Мандриківській, 44.На території музею міститься безліч цікавих та корисних експонатів минулих років на...

читати більше
Захист бакалаврів 2023

Захист бакалаврів 2023

З 8 по 20 червня 2023 року на кафедрі комп'ютерно-інтегрованих технологій та автоматизації пройшли захисти дипломних проєктів і робіт здобувачів ступеня вищої освіти бакалавр за освітніми програмами 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та 152...

читати більше
Випуск магістрів 2022 року

Випуск магістрів 2022 року

13 січня 2022 р. на кафедрі програмного забезпечення інформаційно-вимірювальної техніки відбувся черговий випуск студентів-магістрів, які навчалися за півторарічною освітньо-професійною програмою зі спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»....

читати більше
Міжнародна програма підвищення кваліфікації

Міжнародна програма підвищення кваліфікації

Вітаємо старшого викладача кафедри ПЗ ІВТ Чорну Олену Сергіївну із проходженням Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід,...

читати більше
Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Вітаємо з перемогою у конкурсі!

Колектив кафедри ПЗ ІВТ вітає студентку Касьянову Поліну Олександрівну з перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка", який проходив на базі Луцького національного...

читати більше
Open Agro University – освітній проєкт для спеціалістів майбутнього

Open Agro University – освітній проєкт для спеціалістів майбутнього

Шановні колеги, Kernel за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Deloitte та навчальної онлайн-платформи Prometheus запускає освітній проєкт Open Agro University, орієнтований на підготовку спеціалістів для аграрної та харчової промисловості України....

читати більше

Задайте ваше питання

2 + 5 =