Обрати сторінку

Студентська наука

Пріоритетною справою університету є робота з обдарованими студентами, їх заохочення до наукової діяльності. З цією метою 1988 року було створено центр НДРС (науково-дослідної роботи студентів), основним завданням якого є підготовка інженерних кадрів і залучення студентів до активної творчої діяльності. В університеті створено всі умови для творчого й інтелектуального розвитку студентів, зокрема вже з першого курсу вони мають можливість брати участь у регіональних, Всеукраїнських, міжнародних олімпіадах і конференціях. Відділ НДРС постійно проводить у межах університету різноманітні конкурси, предметні олімпіади із фахових та загальних дисциплін, прагнучи розвинути у студентів навики творчої діяльності, організаторських здібностей. Це сприяє розвитку технічної творчості молоді, а також становленню студента як майбутнього вченого і соціально активної особистості.

Відділ НДРС Українського державного хіміко-технологічного університету сприяє об’єднанню молодих цілеспрямованих людей, створює творче наукове середовище завдяки участі студентів у різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях для реалізації успішних проектів, орієнтованих на підтримку нових наукових ідей, інновацій та обмін знаннями.

Запрошуємо всіх бажаючих приймати  участь у конкурсах студентських наукових робіт, всеукраїнських олімпіадах, всеукраїнських та міжнародних конференціях,
які відбуваються  на базі ДВНЗ УДХТУ, ВНЗ України та інших країн.
Кожен може спробувати свої сили в науковій діяльності!