Обрати сторінку

КАФЕДРА ПІДПРИЄМНИЦТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ТЕОРЕТИЧНОЇ І ПРИКЛАДНОЇ ЕКОНОМІКИ

адреса: к. 403, 422, 327, головний корпус, просп. Гагаріна, 8, м. Дніпро, 49005

e-mail: [email protected]

       

МАГІСТР:

Освітня програма «Управління соціальними проектами»

(232 Соціальне забезпечення)

Протягом навчання у магістратурі за освітньою програмою «Управління соціальними проектами» студенти досліджують середовище та зацікавлених сторін проекту, визначають джерела та можливості фінансування проектів, методи оцінки ефективності проекту (специфіку оцінки соціальних проектів), знаходять грантові програми та самостійно готують соціальний проект, який вже є готовим продуктом, що спрямований на вирішення соціально значущої задачі.

Навчання на освітній програмі «Управління соціальними проектами» забезпечує опанування таких загальних компетентностей, як здатність налагоджувати і підтримувати в належному стані комунікативні зв’язки з громадськістю, вітчизняними і зарубіжними державними та громадянськими інститутами, ЗМІ тощо.

Для вступу на освітній рівень МАГІСТР за освітньою програмою «Управління соціальними проектами» потрібно:

1.ЄВІ

2.Фаховий іспит

3.Мотиваційний лист

Всю більш детальну інформацію можна прочитати за посиланням https://udhtu.edu.ua/reyestracziya-na-yevi-yefvv-2024

НАШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Кафедра готує фахівців за ступенем бакалавра та  магістра за наступними галузями знань:

Галузь знань:  05 Соціальні та поведінкові науки

Спеціальність: 051 Економіка

Освітня програма "Економіка підприємства"

Докладніше: Економіка підприємства (ЕК)

 

 

 

Професійне спрямування за вибором: "Управління якістю"

Освітня програма "Економічна кібернетика"

Професійне спрямування за вибором: «Економічна безпека та бізнес-аналітика»

Основу проекту складає професійна перепідготовка цільової групи за освітньою програмою «Економічна безпека та бізнес-аналітика» (спеціальність 051 «Економіка»), яка користується попитом на ринку праці України.

Економічна безпека та бізнес-аналітика – це комплексна практично спрямована освітня програма,  яка охоплює повний спектр знань, необхідних для ефективного дослідження, моделювання, прогнозування та оптимізації бізнес-процесів за допомогою інформаційних технологій, застосування статистичних інструментів і з метою аналітичного аналізу даних, ведення електронного бізнесу, оцінювання ризиків.

Виконавцем проекту є державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», який організовує і здійснює професійну перепідготовку учасників проекту за обраною програмою терміном навчання 10 місяців, починаючи з 1 вересня 2018 року. Проект закінчується випусковою роботою у червні. Заняття передбачаються у вечірній час (з 15.00-16.00) та по суботах. За бажанням учасників проекту, час навчання може бути змінений.

Всі учасники професійної перепідготовки повинні мати вищу освіту (не нижче «бакалавра»).

В результаті виконання завдання перепідготовки випускники отримують свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від ДВНЗ «УДХТУ»).

В умовах сьогодення організація безпеки підприємств охоплює, перш за все, терени управлінських, фінансово-економічних, правових відносин та інтересів і вимагає від фахівців прогресивних знань з економіки, управління, права.

Орієнтована вартість навчання для студентів ДВНЗ УДХТУ у 2018 році 6500 – 7000 грн за рік  (10 місяців навчання).

Орієнтовно прийом документів буде здійснюватись з 9.07.18 по 27.07.18

З повагою і щирим сподіванням на подальшу плідну співпрацю.

 Докладніше: Економічна безпека та бізнес-аналітика (БА)

 Куратор освітньої програми  – к.е.н., доц., член-кор. АЕНУ

Федулова Світлана Олександрівна

[email protected]      (067) 775-76-89

Галузь знань:  07 Управління і адміністрування

Спеціальність: 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Освітня програма: “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

НОВИНИ КАФЕДРИ

Економічна гра “Хто є хто”

Економічна гра “Хто є хто”

3 травня 2024 року, на факультеті Економіко-гуманітарних наук та права ННІ "Український державний хіміко-технологічний університет" відбулася цікава подія! У форматі бізнес-тренінгу доцентом кафедри підприємництва, організації виробництва та теоретичної і прикладної...

Економічна неосвіченість українців: виклик для молодого покоління

Економічна неосвіченість українців: виклик для молодого покоління

Проблема економічної неосвіченості в Україні залишається актуальною та загостреною, переходячи з покоління в покоління. 15 квітня 2024 року доктор економічних наук та професор кафедри підприємництва, організації виробництва та теоретичної і прикладної економіки Олена...

Запрошуємо на VІ Міжнародну науково-практичну конференцію з економічних та гуманітарних питань

Запрошуємо на VІ Міжнародну науково-практичну конференцію з економічних та гуманітарних питань

Шановні науковці! Запрошуємо Вас і Ваших колег взяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції з економічних та гуманітарних питань, яка відбудеться 14-15 березня 2024 року (м. Дніпро, Україна). Всім учасникам буде надіслано електронний варіант збірника...

                  

     14 червня 2023 відбувся публічний захист звітів з виробничої практики у студентів групи 3ПТБ-48, факультету економіко-гуманітарних наук та права ДВНЗ УДХТУ, спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля».

     Студенти проходили виробничу практику на виробничому підприємстві – ПрАТ «Дніпровський КПК» – Дніпропетровська обл., Кам’янський район, с.м.т. Дніпровське; на підприємстві роздрібної торгівлі – ФОП «Скляр Аліса» – Дніпро; на підприємствах з надання послуг – Лада Інформ і ФОП Силогава Д.Д.

     Обрані бази практики дозволили студентам виконати всі завдання і закріпити знання як обов’язкових фахових дисциплін, так і вибіркових та сформувати практичні знання і професійні навички, що передбачені ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

 

Інформаційний лист_2022_Eng

Iнформаційний лист_2022_fre

Інформаційний лист_2022_рус

 

Інформаційний лист_2022_укр

Студентські досягнення

 

Студенти кафедри приймають активну участь і здобувають високі професійні результати у відомих бізнес-проектах України:

  • Марафону з інтелектуальної власності -2018 (IP Marathon): «Зроби винахід бізнесом» у рамках Міжнародного форуму інновацій «INNOVATION MARKET». Студенти кафедри Жилко Юлія та Бабіч Карина у складі Команди студентів ДВНЗ УДХТУ здобули призове 3-є місце. (Докладніше за посиланням)

https://udhtu.edu.ua/marafon-z-intelektualnoyi-vlasnosti-ip-marathon

  • Марафоні стартапів УДХТУ. Студенти кафедри: Коновалов Віталій, Савенко Аліна, Сєргєєв Сергій, Іонов Владислав – взяли саму активну участь у просування і комерціалізації науково-технічних розробок ДВНЗ УДХТУ і виступити флагманами студентських команд. (Докладніше за посиланням)

https://udhtu.edu.ua/marafon-startapiv-udhtu

  • Студентському кейс-чемпіонаті у металургійній галузі від «Метінвесту». Команда «The First» у складі студентів кафедри Сєргєєва Сергія, Дудки Анастасії та доц. Іванової М.В. розробляла кейс №114 і вирішувала науково-практичну проблему на тему: «Використання металургійних шлаків в суміжних галузях». Практичні аспекти і масштаб проблеми досліджувалися на підприємстві МК «Азовсталь» (м. Маріуполь). За результатами розробки кейсу і їх захистом перед професійним журі чемпіонату – Топ-менеджментом Метінвесту, Команда «The First» вийшла в півфінал.