Обрати сторінку

КАФЕДРА ПІДПРИЄМНИЦТВА, ОРГАНІЗАЦІЇ ВИРОБНИЦТВА ТА ТЕОРЕТИЧНОЇ І ПРИКЛАДНОЇ ЕКОНОМІКИ

адреса: к. 403, 422, 327, головний корпус, просп. Гагаріна, 8, м. Дніпро, 49005

e-mail: [email protected]

       

НАШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Кафедра готує фахівців за ступенем бакалавра та  магістра за наступними галузями знань:

Галузь знань:  05 Соціальні та поведінкові науки

Спеціальність: 051 Економіка

Освітня програма "Економіка підприємства"

Докладніше: Економіка підприємства (ЕК)

 

 

 

Професійне спрямування за вибором: "Управління якістю"

Освітня програма "Економічна кібернетика"

Професійне спрямування за вибором: «Економічна безпека та бізнес-аналітика»

Основу проекту складає професійна перепідготовка цільової групи за освітньою програмою «Економічна безпека та бізнес-аналітика» (спеціальність 051 «Економіка»), яка користується попитом на ринку праці України.

Економічна безпека та бізнес-аналітика – це комплексна практично спрямована освітня програма,  яка охоплює повний спектр знань, необхідних для ефективного дослідження, моделювання, прогнозування та оптимізації бізнес-процесів за допомогою інформаційних технологій, застосування статистичних інструментів і з метою аналітичного аналізу даних, ведення електронного бізнесу, оцінювання ризиків.

Виконавцем проекту є державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет», який організовує і здійснює професійну перепідготовку учасників проекту за обраною програмою терміном навчання 10 місяців, починаючи з 1 вересня 2018 року. Проект закінчується випусковою роботою у червні. Заняття передбачаються у вечірній час (з 15.00-16.00) та по суботах. За бажанням учасників проекту, час навчання може бути змінений.

Всі учасники професійної перепідготовки повинні мати вищу освіту (не нижче «бакалавра»).

В результаті виконання завдання перепідготовки випускники отримують свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від ДВНЗ «УДХТУ»).

В умовах сьогодення організація безпеки підприємств охоплює, перш за все, терени управлінських, фінансово-економічних, правових відносин та інтересів і вимагає від фахівців прогресивних знань з економіки, управління, права.

Орієнтована вартість навчання для студентів ДВНЗ УДХТУ у 2018 році 6500 – 7000 грн за рік  (10 місяців навчання).

Орієнтовно прийом документів буде здійснюватись з 9.07.18 по 27.07.18

З повагою і щирим сподіванням на подальшу плідну співпрацю.

 Докладніше: Економічна безпека та бізнес-аналітика (БА)

 Куратор освітньої програми  – к.е.н., доц., член-кор. АЕНУ

Федулова Світлана Олександрівна

[email protected]      (067) 775-76-89

Галузь знань:  07 Управління і адміністрування

Спеціальність: 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Освітня програма: “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

НОВИНИ КАФЕДРИ

                  

     14 червня 2023 відбувся публічний захист звітів з виробничої практики у студентів групи 3ПТБ-48, факультету економіко-гуманітарних наук та права ДВНЗ УДХТУ, спеціальність 076 «Підприємництво та торгівля».

     Студенти проходили виробничу практику на виробничому підприємстві – ПрАТ «Дніпровський КПК» – Дніпропетровська обл., Кам’янський район, с.м.т. Дніпровське; на підприємстві роздрібної торгівлі – ФОП «Скляр Аліса» – Дніпро; на підприємствах з надання послуг – Лада Інформ і ФОП Силогава Д.Д.

     Обрані бази практики дозволили студентам виконати всі завдання і закріпити знання як обов’язкових фахових дисциплін, так і вибіркових та сформувати практичні знання і професійні навички, що передбачені ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

 

Інформаційний лист_2022_Eng

Iнформаційний лист_2022_fre

Інформаційний лист_2022_рус

 

Інформаційний лист_2022_укр

Студентські досягнення

 

Студенти кафедри приймають активну участь і здобувають високі професійні результати у відомих бізнес-проектах України:

  • Марафону з інтелектуальної власності -2018 (IP Marathon): «Зроби винахід бізнесом» у рамках Міжнародного форуму інновацій «INNOVATION MARKET». Студенти кафедри Жилко Юлія та Бабіч Карина у складі Команди студентів ДВНЗ УДХТУ здобули призове 3-є місце. (Докладніше за посиланням)

https://udhtu.edu.ua/marafon-z-intelektualnoyi-vlasnosti-ip-marathon

  • Марафоні стартапів УДХТУ. Студенти кафедри: Коновалов Віталій, Савенко Аліна, Сєргєєв Сергій, Іонов Владислав – взяли саму активну участь у просування і комерціалізації науково-технічних розробок ДВНЗ УДХТУ і виступити флагманами студентських команд. (Докладніше за посиланням)

https://udhtu.edu.ua/marafon-startapiv-udhtu

  • Студентському кейс-чемпіонаті у металургійній галузі від «Метінвесту». Команда «The First» у складі студентів кафедри Сєргєєва Сергія, Дудки Анастасії та доц. Іванової М.В. розробляла кейс №114 і вирішувала науково-практичну проблему на тему: «Використання металургійних шлаків в суміжних галузях». Практичні аспекти і масштаб проблеми досліджувалися на підприємстві МК «Азовсталь» (м. Маріуполь). За результатами розробки кейсу і їх захистом перед професійним журі чемпіонату – Топ-менеджментом Метінвесту, Команда «The First» вийшла в півфінал.