Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

КАФЕДРА ІННОВАЦІЙНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Адреса: к. 203, механічний корпус, Набережна Перемоги, 40, м. Дніпро, 49094

Тел. консультаційного центру: +38 (066) 237-11-71

Е-mail: ii_2019@ukr.net

Facebook 

Сайт “Технологічний бізнес”

Кафедра Інноваційної інженерії здійснює підготовку фахівців за ступенем бакалавр та магістр денної або заочної формами навчання
за наступними спеціальностями та освітніми програмами:

Галузь знань:13 Механічна інженерія

Спеціальність: 131 Прикладна механіка (Акредитація)

Освітня програма:

Технології машинобудування (ТМ)

Спеціальність: 133 Галузеве машинобудування (Висновок акредитаційної комісії)

Освітні програми:

Інжиніринг харчових продуктів (ІП)

Інжиніринг виробничих об’єктів (ІО)

Інжиніринг пакувальних виробів (ІВ)

Енерготехнологічна інженерія хімічних та нафтопереробних підприємств (МН)

Галузева інженерія біотехнологічних та фармацевтичних виробництв (МФ)

Комп’ютерне проектування і експлуатація обладнання для переробки полімерних матеріалів (МП)

Комп’ютерне проектування промислового обладнання (ХМ)

Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів (ХОМ)

Студенти кафедри Інноваційної інженерії отримують високоякісну вищу освіту, яка відповідає сучасним тенденціям у галузі Механічна інженерія.

Навчальний процес на кафедрі ґрунтується на широкому використанні різноманітних технічних засобів навчання та комп’ютерної техніки, новітніх розробок викладачів кафедри та наукових досягнень та світового рівня.

Випускники кафедри починають працювати на стартових посадах: майстер, інженер-механік, інженер-технолог, інженер-дослідник, проектувальник.

Спеціальність 133 „Галузеве машинобудування” є особливо актуальною у зв’язку з розвитком малих підприємств, де один фахівець контролює технологію, обладнання та економічні аспекти виробництва.

 Що ж робить інженер-механік?

Він організовує експлуатацію, обслуговування і ремонт технологічного обладнання, займається його проектуванням, конструюванням, виробництвом, монтажем та налагодженням, підбирає корозійностійкі конструкційні матеріали для обладнання і розробляє методи захисту від корозії та зношування, досліджує технологічні процеси, які відбуваються в обладнанні, для підвищення ефективності його роботи.

У невиробничій сфері інженер-механік може реалізуватися як інженер-менеджер, інженер-маркетолог із продажу технологічного устаткування, інженер-проектант технологічного устаткування малих підприємств. Все це пов’язано з діяльністю у сфері інжинірингу.

До сфери діяльності інженера-механіка входять підприємства практично всіх галузей промисловості, як харчової (виробництво морозива, цукерок, кави, переробка борошна, молока, м’яса та ін.) так і хімічної (виробництво будівельних матеріалів, скла, кераміки, палива, полімерних виробів, мінеральних добрив та ін.), адже об’єктом діяльності інженера-механіка є технічне обладнання і виробничі процеси для переробки сировини та напівфабрикатів у товарну продукцію.

САМЕ МИ – ВАША НАДІЙНА ПЕРЕПУСТКА ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ ЛЮДСТВА – ВЖИВАННЯ ЯКІСНОЇ Й СМАЧНОЇ ЇЖІ !!!

Переконані, що Ви зробите правильний вибір і ми зустрінемося в навчальних аудиторіях та лабораторіях кафедри Інноваційної інженерії  ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет».

НОВИНИ КАФЕДРИ ІННОВАЦІЙНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Зустріч представників компанії Danieli з майбутніми випускниками кафедри

28 травня в механічному корпусі УДХТУ відбулась зустріч представників компанії Danieli з майбутніми випускниками

 

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Прикладна механіка (Технології машинобудування)”

24-26 квітня зусиллями Житомирського державного технологічного університету був проведений II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Прикладна механіка (технології машинобудування)”.

Серед інших, в даному конкурсі була представлена робота “Інноваційний технологічній комплекс швидкого прототипування виробів з підвищеною зносостійкістю для машинобудування”, яку виконували студенти Гармаш Олексій Ігорович та Шатнюк Михайло Русланович під керівництвом професора Анісімова Володимира Миколайовича. Захищав роботу Гармаш О.І., який зміг зайняти III місце серед інших учасників. Варто відзначити, що спочатку на конкурс було подано понад п’ятдесят робіт, які пройшли певний відбір.

Оскільки останнім часом тема 3D-моделювання у всіх на вустах, то цілком передбачувано, що членів журі та студентів з інших вузів так вона зацікавила, що після виступу вони влаштували студенту справжній допит, з якого він ледве зміг виплутатися.

За підсумками конкурсу студент отримав диплом III ступеня.

 

Exif_JPEG_420

Ярмарок вакансій

26 березня в механічному корпусі УДХТУ відбувся черговий ярмарок вакансій. Його організатором традиційно стала кафедра машинобудування та інженерної механіки. Участь у ярмарку взяли 15 компаній, багато з яких систематично беруть участь у таких заходах. Але були й підприємства, які вперше приїхали зі своїми презентаціями до університету.

Головною метою проведення ярмарку – надання можливості студентам і випускникам ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають нових співробітників. Отож про вакансії та відкриті програми з працевлаштування розповідали численним відвідувачам представники ТОВ “Даніелі” Хеві Інж., ТОВ Першотравенський РМЗ ДТЕК, ТОВ Металосервіс, ТОВ Сотон, ТОВ “Міллениум”, ПрАТ ВТ Техмаш, ТОВ Укрспецналадка,  ТОВ Тайгутек Україна та інші. Студенти та випускники також мали змогу заслухати презентації компаній.

Варто зазначити, що серед студентів ця подія викликала жвавий відклик та зацікавленість, це є яскравим свідченням того, що цей захід із року в рік викликає значну зацікавленість як з боку підприємств-роботодавців, так і з боку студентів. Не можна не згадати і про схвальні відгуки низки компаній-партнерів щодо високого рівня професійності та творчих підходів випускників до вирішення поставлених завдань.

27/03/19

День відкритих дверей кафедри машинобудування та інженерної механіки

02/04/19

Профорієнтаційна робота кафедри у м. Вільногірськ

21 березня 2019 року в Комунальному закладі «Центр профільного навчання та дитячої творчості», з метою профорієнтаційної роботи відбулася зустріч учнів міжшкільних профільних груп 11-х класів закладів загальної середньої освіти з представниками Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”.
Перед майбутніми абітурієнтами виступили представники приймальної комісії та випускової кафедри зі змістовною та цікавою інформацією про сучасний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації, який випускає висококваліфікованих фахівців за рівнем освіти бакалавр та магістр, про особливості вступної кампанії 2019 року. Представники університету запросили учнів на день відкритих дверей, який відбудеться 14 квітня 2019 року.
Інформація, яку отримали майбутні випускники, стане корисною при виборі професії, а також під час вступної кампанії.

24/03/19

Профорієнтаційна робота кафедри М та ІМ

З метою профорієнтації ДВНЗ УДХТУ учні старших класів Слобожанського НВК # 1 відвідали Сучасний ливарний завод “Дніпропромліт”. Відділ персоналу Олена Дороцька, Марія Черкашина та керівник МСП Максим Ярошенко повели хлопцям екскурсію ливарним виробництвом і познайомили з роботою операторів верстатів із ЧПУ. Сподіваємося, вам було цікаво і в майбутньому хтось із Вас стане студентом кафедри машинобудування та інженерної механіки УДХТУ, а в подальшому членом команди DPL, адже DPL це перспективне місце роботи з цікавими завданнями, сучасним обладнанням та високим рівнем зарплат.

Також учнями Слобожанського НВК пройшло відвідування сучасного підприємства з виробництва полімерної тари ТАГОЛ. ТАГОЛ – виробник монолітних і стільникових листів з полікарбонату, а також бутилів з полікарбонату багаторазового використання для питної води на виробничих потужностях заводу, який є єдиним виробником полікарбонатного листа в Україні. На підприємстві учні ознайомилися з сучасним устаткуванням з виробництва полікарбонату, та зазирнули до лабораторії якості продукції.

Окрему подяку висловлено Доценту кафедри машинобудування та інженерної механіки Українського державного хіміко-технологічного університету Сергію Олексійовичу Кіжаєву і Заст. Директора з виховної роботи Тетяні Іванівні Демченко Слобожанського НВК №1. Спасибі, що співпереживаєте за майбутнє ваших учнів і майбутнє нашого регіону!

08.11.2018

Студенти кафедри МІМ на заняттях з “Інтелектуальної власності” в патентному відділі обласної бібліотеки

 

Подяки за участь

Студенти кафедри з доц. Кіжаєвим С.О. та завідувачем відділу Міщенко Т.Н.

     

 

Захист магістрів 2018 року

На кафедрі «Машинобудування та інженерної механіки» (зав. каф. проф. Ситар В.І.) механічного факультету (декан Начовний І.І.) свято –  дипломування магістрів. В цьому році 30 випускників кафедри отримають дипломи магістрів за двома спеціальностями: «Галузеве машинобудування» та «Прикладна механіка». За результатами захисту дипломних робіт, 9 з студентів отримають дипломи з відзнакою, 6 – рекомендовано до аспірантури, 16 – рекомендовано до впровадження.

Дипломні магістерські роботи були присвячені вирішенню актуальних проблем машинобудування та прикладної механіки. Захист пройшов на високому науково-технічному рівні. Слід відмітити таких студентів групи 6-ТМ-8, як Кононенко О.С., Удовенко  М.Ю., Шатнюк М.Р.  Вони за весь строк навчання в магістратурі отримали одні відмінні оцінки та захистили свої магістерські роботи на відмінно.

На захисті дипломів були присутні представники таких відомих компаній, як ТОВ « ИТ   САПР», НВФ «ТОПСТАР», ТОВ «МАЛБІ ФУДС», ТОВ «Металосервіс» які є потенційними роботодавцями і кожен студент хотів, щоб його помітили. Декілька випускників вже фактично отримали престижну роботу.

Вітаємо наших магістрів. Бажаємо їм достойно пронести стяг нашої кафедри та університету, гарних заробітків та швидкого кар’єрного росту.

доц. Митрохін О.А.

ас. Анісімов В.В.

I тур Олімпіади з Технології Машинобудування

на кафедрі “Машинобудування та інженерної маханіки”

7 грудня 2017р. кафедрою Машинобудуваня та інженерної маханіки проведено І тур Олімпіади з Технології машинобудування, у якому прийняло участь студенти різних курсів механічного факультету. Членами журі призначено досвідчених фахівців за данним напрямком, а саме проф., докт. техн. наук Анісімов Володимир Миколайович, доц., канд. техн. наук Митрохін  Олександр Анатолійович, канд. техн. наук Анісімов Володимир Володимирович. Головою коміссії – завідувач кафедрою, проф. Ситар Володимир Іванович.

15 листопада 2017 р. кафедрою машинобудування та інженерної механіки, з метою активізації працевлаштування випускників механічних спеціальностей, налагождення співпраці з підприємствами, проведено “ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ-2017”. Ярмарок Вакансій це щорічний захід, який надає можливість підприємствам знайти професіоналів та презентувати себе як роботодавця. Для випускників – це шанс знайти роботу в провідних компаніях. Участь в ній взяли 12 компаній, зацікавлених у залученні в свої штати перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Студенти і випускники механічного факультету в черговий раз отримали можливість ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають співробітників, почути з перших вуст про вакансії і відкритих програмах з працевлаштування.

Серед підприємств і організацій, які взяли участь, такі відомі компанії, як «Millenium», «Днепрполімермаш», «ВариУс», «Контакт», «ДКТ Груп», «Дніпропрес», ТОВ «Спецінструмент», ТОВ “Техмаш” та інші.

Слід зазначити, що ярмарок вакансій з року в рік викликає великий інтерес з боку підприємств-работодавців, і не менший – з боку студентів. А про високий рівень професіоналізму і творчих підходах наших випускників до вирішення поставлених завдань свідчать позитивні відгуки HR-менеджерів компаній-партнерів.

У Ярмарці Вакансій- 2017, приймали участь:

1.    Група компаній  «ВаріУС» – заступник директора з логістики МАЗУР Марина Миколаївна

2.    ПАТ “Дніпропетровський завод прокатних валків” – ведучий інженер-конструктор МАХИНЯ Андрій Анатолійович

3.    ТОВ «ДМЗ «КОМІНМЕТ» зам начальника відділу підготовки кадрів ПУДЛА Тамара Григорівна

4.    Шоколадна фабрика «МІЛЛЕНІУМ» – директор з виробництва ЛЕВЧЕНКО Дмитро Костянтинович

5.    ПрАТ «НПО Дніпропрес» – начальник відділу кадрів СМІРНОВА Ольга Петрівна

6.    ПрАТ  ВП ТЕХМАШ – начальник відділу кадрів МИРОНЕНКО Анастасія Сергіївна

7.     ООО НПФ ТОПСТАР – директор КРУПІЙ Ігор Анатолійович

8.    ДАЗ агрегатний завод – начальник відділу з підготовки кадрів ЛАРІОНОВА Людмила Геннадіївна

9.    ПАТ «Дніпрополімермаш»- менеджер по персоналу ПАНЧЕНКО Тетяна Франківна

10. Першотравенський РМЗ – головний інженер СМИРНОВ Сергій Миколайович

11. ДІТЦ «КОНТАКТ» -спеціаліст відділу продаж ТЕРТИШНИЙ Артем Анатолійович, менеджер БУТОВА Юлія Георгіївна

12 УКРСПЕЦНАЛАДКА – виконавчий директор САВЕЛЬЄВ  Вячеслав Олександрович