Обрати сторінку

КАФЕДРА ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КЕРАМІКИ, СКЛА ТА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

адреса: к. 120, головний корпус, просп. Гагаріна, 8 , м. Дніпро, 49005

e-mail: [email protected], [email protected]

Кафедра здійснює підготовку фахівців за ступенем бакалавра та магістра:

Галузь знань: 16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Освітня програма: Хімічні технології та інженерія. Професійне спрямування Хімічні технології (та дизайн) виробів з кераміки, скла та будівельних матеріалів”

Промислові напрями навчальних програм за вибором:

Кафедра ХТКС та БМ спільно з кафедрою КІТ та А здійснює підготовку фахівців за ступенем бакалавра:

Галузь знань: 16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 163 Біомедична інженерія

Освітня програма: Біомедична інженерія

Кафедра ХТКС та БМ заснована в 1953 році і має славну багаторічну історію, традиції і високі стандарти навчання. Сьогодні на кафедрі навчається понад 100 студентів, які мають можливість відвідувати лекційні, практичні та лабораторні заняття за відповідною освітньою програмою, проходити виробничу та переддипломну практику на провідних підприємствах галузі, приймати участь у проведенні наукових досліджень, проходити стажування за кордоном.

Штат кафедри налічує більше 15 висококваліфікованих фахівців, з яких 3 доктори технічних наук, професори, 9 кандидатів технічних наук, доцентів і наукових співробітників, а також досвідчений допоміжний персонал. Колектив кафедри має тісні зв’язки з підприємствами галузі, плідно співпрацює з провідними вченими вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України, а також закордонних установ. На кафедрі ХТКС та БМ постійно проводяться фундаментальні та прикладні дослідження в рамках держбюджетних і господарчо-договірних робіт, до виконання яких активно залучаються студенти 4–6 і молодших курсів.

Реалізація основних напрямів діяльності кафедри забезпечує високий рівень і якість підготовки молодих фахівців і робить наших випускників затребуваними і конкурентними на сучасному ринку праці.

Сторінка кафедри ХТКС та БМ у Facebook

Наші партнери:

Стипендіальна програма від компанії ЮДК

Стипендіальна програма від компанії ЮДК – виробника автоклавного газобетону UDK

Щиро сподіваємося, що фінансова підтримка від ЮДК спонукає наших переможців до подальших успіхів у навчанні! 

Подробиці на сайті udkgazbeton.com 

Стажування в CRH

Для студентів і випускників в цьому році ми знову організовуємо оплачувану програму стажування на базі підприємства CRH. Як саме відбувається стажування?

? Перше півріччя
Перші два з половиною місяці ви будете знайомитися з роботою всіх підрозділів Подільського цементного заводу, що в Кам’янець-Подільськом. Тут ви зробите перші кроки до розуміння процесу виробництва цементу.
 Наступні два місяці ви проведете на Одеському цементному заводі і Миколаївському цементному заводі (Львівська область). На цьому етапі у вас сформується розуміння про роботу у великій команді міжнародної компанії.
 Також ви пройдете тренінг Self Management, будете консультуватися та переймати досвід від особистого ментора, вивчати англійську мову.

? Друге півріччя
 Робота в своєму підрозділі, де ви отримаєте знання на практиці, реалізовуючи власний проект на важливу і практичну для Компанії тему.
 Проходження тренінгів Project Management и Presentation Skill для ефективної роботи над проектом.
 Подальше вдосконалення англійської мови на курсах з професійним викладачем і в комунікації з іноземцями.

?‍? ?‍? Наприкінці стажування, в червні, ви успішно презентуєте проект топ-менеджменту Компанії і ми запрошуємо вас стати частиною нашої професійної міжнародної спільноти.

Працевлаштування

Випускники відповідають сучасним вимогам роботодавців і затребувані на підприємствах, в організаціях та установах, що функціонують в галузі хімічних технологій та інженерії, в освітніх закладах, науково-дослідних та проектних інститутах

Кафедра ХТКС та БМ підтримує тісні зв’язки з профільними підприємствами України, де проводиться виробнича, переддипломна практики студентів і подальше їх працевлаштування: 

  • ТОВ «ЮДК» (м. Дніпро),
  • ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»  (м. Кривий Ріг, м. Кам’янське),
  • ЗАТ ФБК «ДніпроБудІнвест» (м. Дніпро),
  • ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів» (м. Дніпро),
  • ТОВ «СRH» (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.),
  • ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» (м. Здолбунів Рівненської обл., с.м.т. Ольшанське Миколаївської обл.) та багато інших.

НОВИНИ КАФЕДРИ

Відкриття артоб’єкту “Періодична система хімічних елементів”

Відкриття артоб’єкту “Періодична система хімічних елементів”

22 грудня 2023 року Український державний хіміко-технологічний університет прийняв надзвичайний та унікальний подарунок від компанії ТОВ "Інтеркерама" (м. Дніпро). Це сляб з керамограніту розміром 240 на 120 см, на поверхні якого нанесена періодична таблиця хімічних...

Екскурсія студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерії на завод «ІНТЕРКЕРАМА»

Екскурсія студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерії на завод «ІНТЕРКЕРАМА»

11 грудня 2023 року студенти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерії» разом з доцентом кафедри хімічної технології кераміки, скла та будівельних матеріалів Ярославою Лихолат відвідали завод «ІНТЕРКЕРАМА» (м. Дніпро). «ІНТЕРКЕРАМА» - єдиний завод в Україні,...

Новий вектор співробітництва з ABM Technology

Новий вектор співробітництва з ABM Technology

6 вересня 2023 року співробітники кафедри Хімічної технології кераміки, скла та будівельних матеріалів доц. Хоменко О., ст. досл. Амеліна О. та доц. Сігунов О. відвідали унікальне підприємство ABM Technology в рамках розвитку освітньої програми 163 Біомедична...

Вітаємо Голеуса Віктора Івановича із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Вітаємо Голеуса Віктора Івановича із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2021 року № 1174-р призначено довічно стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти завідувачу кафедри хімічних технологій кераміка, скла та будівельних матеріалів Державного...

90 років від дня народження Якова Івановича Білого

90 років від дня народження Якова Івановича Білого

У стінах нашого університету вшанували пам’ять видатного вченого й колишнього ректора УДХТУ Якова Івановича Білого. Захід відбувся з нагоди ювілею від дня народження професора, якому в цьому році могло б виповнитися 90 років. Яків Іванович – академік Міжнародної...

Від університету до сучасного виробництва та працевлаштування

Від університету до сучасного виробництва та працевлаштування

У лютому 2020 року колектив викладачів, співробітників та студентів ДВНЗ УДХТУ на чолі з ректором Сухим К. М. та проректором з науково-педагогічної роботи Рижовою О. П. відвідали підприємство «Інтеркерама» у м. Дніпро. Г остей щиро привітав генеральний директор Наумов...