Обрати сторінку

КАФЕДРА ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ КЕРАМІКИ, СКЛА ТА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

адреса: к. 120, головний корпус, просп. Гагаріна, 8 , м. Дніпро, 49005

e-mail: [email protected]

e-mail: [email protected]

Кафедра здійснює підготовку фахівців за ступенем бакалавра та магістра:

Галузь знань: 16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Освітня програма “Хімічні технології та інженерія”. Професійне спрямування “Хімічні технології (та дизайн) виробів з кераміки, скла та будівельних матеріалів”

Промислові напрями навчальних програм за вибором:

 

Кафедра ХТКС та БМ спільно з кафедрою  КІТ та А здійснює підготовку фахівців за ступенем бакалавра:

Галузь знань:16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність:  163 Біомедична інженерія

Освітня програма: Біомедична інженерія

Кафедра ХТКС та БМ заснована в 1953 році і має славну багаторічну історію, традиції і високі стандарти навчання. Сьогодні на кафедрі навчається понад 100 студентів, які мають можливість відвідувати лекційні, практичні та лабораторні заняття за відповідною освітньою програмою, проходити виробничу та переддипломну практику на провідних підприємствах галузі, приймати участь у проведенні наукових досліджень, проходити стажування за кордоном.

Штат кафедри налічує більше 15 висококваліфікованих фахівців, з яких 3 доктори технічних наук, професори, 9 кандидатів технічних наук, доцентів і наукових співробітників, а також досвідчений допоміжний персонал. Колектив кафедри має тісні зв’язки з підприємствами галузі, плідно співпрацює з провідними вченими вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України, а також закордонних установ. На кафедрі ХТКС та БМ постійно проводяться фундаментальні та прикладні дослідження в рамках держбюджетних і господарчо-договірних робіт, до виконання яких активно залучаються студенти 4–6 і молодших курсів.

Реалізація основних напрямів діяльності кафедри забезпечує високий рівень і якість підготовки молодих фахівців і робить наших випускників затребуваними і конкурентними на сучасному ринку праці.

 

Сторінка кафедри ХТКС та БМ у Facebook

Наші партнери:

Кафедра хімії та інтегрованих технологій  ХНУГХ ім. А.Н. Бекетова (Україна);

Кафедра Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей НТУ «Харківський політехнічний інститут» (Україна);

Катедра «Химични, хранителни и биотехнологии» Русенски университет «Ангел Кънчев», Филиал – Разград (Болгарія);

Silicate Technology Department Kaunas University of Technology (Литва);

Faculty of Civil Engineering Czestochowa University Of Technology (Польща).

 

 

Стипендіальні програми:

Стипендіальна програма від компанії ЮДК

Стипендія студентам ДВНЗ УДХТУ від підприємства

Компанія ЮДК з радістю оголошує імена переможців Стипендіальної програми:
Македонська Олександра, Авраменко Анастасія, Кочеровська Світлана
Студенти УДХТУ
отримують від компанії стипендії у розміри 1500 гривень на місяць
за період січень 2020 – червень 2020 року.

Щиро сподіваємося, що фінансова підтримка від ЮДК спонукає наших переможців до подальших успіхів у навчанні! 

Подробиці на сайті udkgazbeton.com 

Стажування на підприємствах: 

Стажування в CRH

Для студентів і випускників в цьому році ми знову організуємо оплачену програму стажування на базі підприємств СRH. У попередніх публікаціях ми писали, яких фахівців ми шукаємо, а зараз хочемо розповісти, як саме відбувається стажування.

? Перше півріччя
 Перші два з половиною місяці ви будете знайомитися з роботою всіх підрозділів Подільського цементного заводу, що в Кам’янце-Подільськом. Тут ви зробите перші кроки до розуміння процесу виробництва цементу.
 Наступні два місяці ви проведете на Одеському цементному заводі і Миколаївському цементному заводі (Львівська область). На цьому етапі у вас сформується розуміння про роботу у великій команді міжнародної компанії.
 Також ви пройдете тренінг Self Management, будете консультуватися та переймати досвід від особистого ментора, вивчати англійську мову.

? Друге півріччя
 Робота в своєму підрозділі, де ви отримаєте знання на практиці, реалізовуючи власний проект на важливу і практичну для Компанії тему.
 Проходження тренінгів Project Management и Presentation Skill для ефективної роботи над проектом.
 Подальше вдосконалення англійської мови на курсах з професійним викладачем і в комунікації з іноземцями.

?‍? ?‍? Наприкінці стажування, в червні, ви успішно презентуєте проект топ-менеджменту Компанії і ми запрошуємо вас стати частиною нашої професійної міжнародної спільноти.

До речі, прийом заявок на стажування закінчиться 10 червня, тобто не тягніть. Заявку подавайте на нашому сайті: https://goo.gl/dj3rVQ
Може, ми шукаємо саме на вас?

Працевлаштування

Випускники відповідають сучасним вимогам роботодавців і затребувані на підприємствах, в організаціях та установах, що функціонують в галузі хімічних технологій та інженерії, в освітніх закладах, науково-дослідних та проектних інститутах.

Кафедра ХТКС та БМ підтримує тісні зв’язки з профільними підприємствами України, де проводиться виробнича, переддипломна практики студентів і подальше їх працевлаштування: ТОВ «ЮДК» (м. Дніпро), ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»  (м. Кривий Ріг, м. Кам’янське), ЗАТ ФБК «ДніпроБудІнвест» (м. Дніпро), ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів» (м. Дніпро), ТОВ «СRH» (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.), ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» (м. Здолбунів Рівненської обл., с.м.т. Ольшанське Миколаївської обл.) та багато інших.