Відкриття артоб’єкту “Періодична система хімічних елементів”

22 грудня 2023 року Український державний хіміко-технологічний університет прийняв надзвичайний та унікальний подарунок від компанії ТОВ “Інтеркерама” (м. Дніпро). Це сляб з керамограніту розміром 240 на 120 см, на поверхні якого нанесена періодична таблиця хімічних елементів. Артоб’єкт був створений за ініціативи випускників кафедри кераміки, скла та будівельних матеріалів.

В заході приймали участь:

• в.о.генерального директора ТОВ “Інтеркерама” В’ячеслав Гриньов,
  • випускники УДХТУ – директор з виробництва Максим Соломнюк, головний технолог Михайло Філатов, директор з маркетингу Олена Калюжна, начальник відділу розробок та впровадження нових дизайнів Алла Поливанова,
  • в.о. ректора УДУНТ Костянтин Сухий,
  • співробітники кафедри хімічних технологій кераміки, скла та будівельних матеріалів,
  • співробітники та студенти університету.

Цей вражаючий предмет мистецтва не лише прикрасить хол університету, але й стане надзвичайно корисним для студентів та викладачів наших факультетів.

Представники ТОВ “Інтеркерама” відзначили важливість підтримки молодих учених та висловили надію, що цей подарунок сприятиме співпраці бізнесу та науки.

Друга частина зустрічі пройшла в очно-дистанційному форматі. Представники найсучаснішого виробництва ТОВ “Інтеркерама” провели для студентів та випускників університету презентацію підприємства, відповідали на питання щодо дуальної освіти, практики та працевлаштування.

Новина освітлювалась також в OpenNews на телеканалі “Відкритий”: