Екскурсія студентів спеціальності 161 Хімічні технології та інженерії на завод «ІНТЕРКЕРАМА»

11 грудня 2023 року студенти спеціальності 161 «Хімічні технології та інженерії» разом з доцентом кафедри хімічної технології кераміки, скла та будівельних матеріалів Ярославою Лихолат відвідали завод «ІНТЕРКЕРАМА» (м. Дніпро).

«ІНТЕРКЕРАМА» – єдиний завод в Україні, який виробляє великоформатні керамогранітні плити з мінімальною товщиною, і має можливість форматувати плити під різні розміри, навіть за індивідуальними замовленнями клієнтів. Нове виробництво оснащене смарт-системою управління і італійським обладнанням останнього покоління.

Проводив екскурсію директор з виробництва Максим Соломнюк, який є випускником нашого університету. Студентів 1-го курсу познайомили з процесом виробництва керамограніту, показали процеси та обладнання, поспілкувались з представниками на деяких дільницях. Директор з виробництва та головний технолог Михайло Філатов відповіли на багато цікавих питань майбутніх технологів.

Приємно було зустріти на дільницях заводу багатьох наших випускників, які радо вітали студентів.

Дякуємо заводу «ІНТЕРКЕРАМА» за цікаву екскурсію та бажаємо процвітання та подальшого розвитку!