Вітаємо Голеуса Віктора Івановича із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2021 року № 1174-р призначено довічно стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти завідувачу кафедри хімічних технологій кераміка, скла та будівельних матеріалів Державного Вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет”, доктору технічних наук, професору Голеусу Віктору Івановичу.

Віктор Іванович очолює наукову школу ДВНЗ УДХТУ з хімічних технологій нових видів тугоплавких неметалевих та силікатних матеріалів; дослідження умов склоутворення, взаємозв’язку між хімічною будовою, оксидним складом та фізико-хімічними властивостями боросилікатних та інших оксидних стекол. Підготував 4-х докторів наук та 12 кандидатів наук.

Колектив Державного вищого навчального закладу “Український державний хіміко-технологічний університет” на чолі з ректором університету Сухим Костянтином Михайловичем щиро вітає Голеуса Віктора Івановича та бажає подальших успіхів та творчих досягнень у сфері вищої освіти.