Новий вектор співробітництва з ABM Technology

6 вересня 2023 року співробітники кафедри Хімічної технології кераміки, скла та будівельних матеріалів доц. Хоменко О., ст. досл. Амеліна О. та доц. Сігунов О. відвідали унікальне підприємство ABM Technology в рамках розвитку освітньої програми 163 Біомедична інженерія.
Концепція заводу виникла у 2015 році. Тоді аналіз вітчизняного та зарубіжного ринку у сфері виробництва продукції медичного спрямування дозволив переконатися в раціональності створення подібного підприємства. А сьогодні – це повністю функціонуючий, потужний завод: від налагодженого виробництва високоточних виробів та матеріалів до спрацьованої команди співробітників.
На заводі виготовляють медичні вироби підвищеного попиту – дентальні імплантати, протетичні частини, металоконструкції для травматології та ортопедії, матеріали для кісткової регенерації та шовного хірургічного матеріалу. Продукція заводу застосовується в щелепно-лицьовій, спинальній, кардіоваскулярній імплантології, нейрохірургії та відповідає найсуворішим світовим стандартам. Система менеджменту якості підприємства сертифікована відповідно до ISO 13485: 2016 і обумовлена підвищеними вимогами до безпеки виробів.
Незмінною метою компанії є забезпечення українського споживача якісним і безпечним продуктом за доступною ціною, тим самим сприяючи формуванню нової категорії споживачів на вітчизняному ринку імплантології.
Велика гордість за те, що в країні є таке прекрасне сучасне підприємство з організацією виробничого циклу на найвищому рівні! Саме таке підприємство мають бачити студенти на своєму шляху до отримання диплому – це захоплює і дуже мотивує до навчання.
Дякуємо за цікаву та змістовну екскурсію директору виробництва – Возняк В. та Ковальовій Ю. Впевнені, що наш конструктивний діалог стане відправною точкою у подальшій плідній співпраці.