Обрати сторінку

Тренінг “Фінансова грамотність”

4 червня 2024 року на базі ННІ «Український державний хіміко-технологічний університет» для студентів і науково-педагогічних працівників закладу проведено тренінг “Фінансова грамотність” від Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області за сприяння Федерації організацій роботодавців. Захід присвячений висвітленню аспектів фінансової грамотності суспільства й розвитку підприємництва як невід’ємних складових розвитку країни, її фінансової стабільності, економічної свободи та конкурентоспроможності.

Спікер – Анжеліка Кулікова, заступник начальника відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області.
 
Завданнями тренінгу було поглибити знання нормативно-правового забезпечення національної фінансової та податкової систем і  розвинути навички приймати успішні фінансові рішення. Фінансова грамотність є надзвичайно важливою навичкою, яка допомагає кожному з нас ефективно управляти своїми фінансами, зберігати і примножувати свої кошти й забезпечувати стабільне майбутнє.
 
Учасники тренінгу у жвавій розмові отримали відповіді на актуальні питання оподаткування й фінансової грамотності: що допомагає стати фінансово стійким до економічних потрясінь, як забезпечити необхідний рівень добробуту на рівні родини й країни в цілому в умовах війни та післявоєнної відбудови України.
 
Цей захід дав можливість отримати знання і навички у сфері управління особистими фінансами, розуміння таких ключових компетентностей, як підприємливість, оподаткування і фінансова грамотність у різних сферах діяльності.
 
Тренінг для учасників став одним із реальних способів підвищення рівня компетенції для здобувачів освіти і науково-педагогічних працівників ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.
 
Дякуємо партнерам за цікавий і дуже корисний івент!
Крокуємо вперед разом до ПЕРЕМОГИ!