Жінка в бізнесі – гордість нації

30 травня 2024 року для студентів і науково-педагогічних працівників ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” проведено івент «Жінка в бізнесі – гордість нації» від Федерації організацій роботодавців, присвячений практичному досвіду успішного бізнесу жінок-підприємців.

Захід проведено на базі Навчально-наукового закладу «Український державний хіміко-технологічний університет».

Проект існує з 2021 року, і початковою ідеєю проекту “Жінка в бізнесі – гордість нації” стало підвищення ролі ділової, соціально-активної жінки в житті держави й суспільства, привертання уваги до жіночого підприємництва і поліпшення його якості, розвиток, підтримка і популяризація позитивного образу ділової жінки, відродження і зміцнення соціальної інфраструктури, основаної на ділової активності жінок.

Спеціальні гості івенту:

• ТЕМЧЕНКО Тетяна, генеральний директор ТОВ “Ватерлайн”, засновниця торговельної марки “Буль Буль” м.Кривий Ріг,
  • НОВИКОВА Лариса, директор АТП-11231,
  • ДЬОМІНА Вікторія, директор ТОВ “Консалтингова група “АМ”, директор агенції нерухомості ПП “АМ ESTETE”,
  • ЯРЕМЧУК Тетяна, генеральний директор ПП “Самріз”,
  • СКОРОМНА Олександра, керівник відділення “Укрексімбанк” у м. Дніпро,
  • ШЕВЧЕНКО Микола, координатор експертів Федерації організацій роботодавців.

Жінки бізнесу поділилися своїми історіями просування своєї справи до вершини успіху. Кожний шлях зростання індивідуальний, сповнений певних труднощів у своєму бізнесі. Їх ці тендітні й чарівні підприємиці долають з блиском, досягаючи нової мети. Здобувачі освіти ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет” в активному спілкуванні мали змогу отримати відповіді від жінок-експертів. Найбільше їх цікавили особливості ведення бізнесу, що необхідно мати для успішно просування в обраній підприємницькій діяльності, як досягти успіху у своїй справі та багато-багато іншого.
Для учасників захід став можливістю отримати знання практичних аспектів успішного бізнесу від стейкхолдерів і партнерів університету, що є складовою впровадження елементів дуальної освіти для отримання якісної освіти.
«Жінка в бізнесі – гордість нації» став сильним мотиваційним механізмом завдяки практичним рекомендаціям успішного бізнесу, що сприятимуть в подальшому професійному й особистісному зростанню здобувачів освіти, підвищенню рівня компетенції як для студентів, так і для науково-педагогічних працівників ННІ “Український державний хіміко-технологічний університет”.
Щиро дякуємо Федерації організацій роботодавців за плідне партнерство й організацію цього потужного заходу. Вдячні всім жінкам-підприємцям за приділений час, корисну інформацію і можливість знайти практичні рішення для втілення у життя.

Рухаймося разом далі до ПЕРЕМОГИ!