Обрати сторінку

Стажування викладачів кафедри технології неорганічних речовин та екології у Норвегії

Викладачі кафедри технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ УДХТУ проф. Смотраєв Р.В., доц.. Гевод В.С., доц. Груздєва О.В., доц. Скиба М.І., ас. Сорочкіна К.О. є учасниками міжнародного проекту Water Harmony – ІІ, що фінансується за рахунок гранту Норвезького управління вищої освіти та навичок Міністерства освіти в рамках програми EURASIA.

Проєктом передбачено зарахування на Літню школу в Норвегії студентів з ВУЗів партнерів на денну форму навчання та стажування викладачів.

 

У червні цього року (9.06.22 – 15.06.22) стажування у Норвезькому університеті природничих наук проходили викладачі кафедри технології неорганічних речовин та екології, а саме доц. Груздєва О.В. та доц. Скиба М.І.

Під час стажування викладачі взяли участь у лекціях, семінарах, вебінарах за низкою актуальних питань підвищення якості освіти та сучасних питань водоочищення та водопідготовки, а саме: «Адаптація навчальних планів до вимог роботодавця (мотиваційна модель)», Педагогічна практика у США – Приклад Колумбійського університету Нью-Йорк, «Забезпечення якості освіти», «Управління водопостачанням під час надзвичайних ситуацій», «Проблеми управління водними ресурсами в холодному кліматі», «Виробництво контенту для електронного навчання» та ін.

Також під час стажування (13 червня 2022 року) відбувся заключний вебінар «Фізичні та кіберриски у водному секторі», що завершив серію вебінарів тренінгу підвищення кваліфікації для викладачів «Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи», організованих викладачами Норвезького університету природничих наук (м. Ас, Норвегія). В цілому програма курсу включала 11 тематичних вебінарів.

Викладачі мали змогу ознайомитись з лабораторіями, оснащеними найсучаснішим високотехнологічним обладнанням та пілотними установками сучасних технологій водопідготовки та очищення стічних вод. Також учасники стажування відвідали підземні станції водопідготовки та очищення стічних вод та на практиці ознайомились з сучасними технологіями моніторингу процесів водоочищення на станції.

Щиро дякуємо професору Х. Ратнавірі з Норвезького університету природничих наук та його колегам, за організацію стажування і проведення семінарів та всім лекторам за цікаві лекції!