КУРС TEACHERS’ SMART UP: SUMMER EDITION ВІД ІТ-КОМПАНІЇ SIGMA SOFTWARE

Курс TEACHERS’ SMART UP: SUMMER EDITION від ІТ-компанії Sigma Software (за участю Асоціації «ІТ Ukraine») був створений для викладачів технічних спеціальностей, які хочуть орієнтуватися у сучасних особливостях світу інформаційних технологій та прагнуть застосовувати нові підходи у формуванні освітніх програм. Протягом тижня учасники курсу, серед яких були представники кафедри ІС доценти Ляшенко О.А., Солодка Н.О. та експерти компанії Sigma Software розбирались з трендами та змінами у світі інформаційних технологій.

Під час навчання було здобуто практичні навички з розробки та планування освітніх продуктів (курсів та програм); сформульовано чітке розуміння необхідних кваліфікацій ІТ-початківця для успішного кар’єрного росту; означено тренди у топових ІТ-напрямках, які з погляду роботодавця треба включити до організації роботи зі студентами у 2022-2023 навчальному році. Поєднання онлайн-зустрічей та практичної самостійної роботи мало на меті імплементувати отримані знання у оновлення навчальних програм та надати змогу підготуватися до старту нового навчального року.

Також результатом участі у програмі стало розширення професійного нетворкінгу, а саме – особисте знайомство із представниками компанії Sigma Software та досягнення домовленостей про подальшу співпрацю у рамках партнерства Університету та компанії Sigma Software, яке передбачає рецензування освітніх програм, проведення майстер-класів із менторами компанії, проходження переддипломних практик студентами кафедри на базі компанії та багато іншого в планах.