Дипломна робота студентки освітньої програми «Економічна кібернетика» ДВНЗ УДХТУ отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт

25-26 квітня 2019 року відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації (освітньої програми) «Економічна кібернетика» за ступенем вищої освіти «магістр». ІІ тур конкурсу проводився на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» згідно з листом Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України №22.1/10-3845 від 24.10.2018.

За результатами роботи конкурсної комісії дипломна робота випускниці ДВНЗ УДХТУ 2019 року Писарькової Валерії Ростиславівни на тему «Формування та управління промисловими кластерами» отримала диплом ІІІ ступеня (науковий керівник дипломної роботи – доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки, кандидат технічних наук, доцент Науменко Наталія Юріївна).

Від Українського державного хіміко-технологічного університету в роботі конкурсної комісії взяла участь завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки, доктор економічних наук, доцент Федулова Світлана Олександрівна.

Колектив кафедри вітає асистента Писарькову Валерію Ростиславівну, її керівника – Науменко Наталію Юріївну та куратора І туру конкурсу, доктора економічних наук, професора Дубницького Володимира Івановича з перемогою й бажає подальших творчих досягнень і натхнення у науковій діяльності!