Не здав ЗНО❓Тобі до нас 👇

До уваги абітурієнтів!

Інформація для тих, хто вирішив після 9 класу вступити до коледжу, а також для випускників 11 класу, які здали тільки 1-2 предмети ЗНО, або взагалі не здавали ЗНО

Прийом документів та заяв продовжено!

ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» здійснює прийом на базі 9 і 11 класів на рівень фахового молодшого бакалавра до структурного підрозділу «Дніпровський фаховий коледж інженерії та педагогіки».

Термін подачі документів та заяв: з 1 серпня 2020 року до 18.00 год. 22 серпня 2020 року.

Категорії вступників та умови вступу:

• на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) – на денну форму навчання за внутрішніми іспитами;
  • на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – на денну форму навчання та на заочну форму навчання за результатами ЗНО або внутрішніми іспитами.

Мінімальна кількість балів для участі у конкурсі – 100!

Абітурієнти особисто подають до приймальної комісії заяву про вступ до коледжу в паперовій формі на основі базової середньої освіти (9 клас), в електронній формі на основі повної середньої освіти (11 клас) за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна 8.

Вступні іспити проводяться з 23 до 29 серпня. Рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12.00 год. 31 серпня.

Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 12.00 год. 5 вересня.

Увага для випускників шкіл м. Дніпро! Навчання студентів буде організоване із залученням висококваліфікованого науково-педагогічного персоналу університету за адресами: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 40 (корпус механічний) та пр. Гагаріна, 8 (корпус головний).

За інтегрованими навчальними планами випускники «Дніпровського фахового коледжу інженерії та педагогіки» з дипломом фахового молодшого бакалавра вступають за відповідною спеціальністю на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра до ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» на 3 курс.

Почніть кар’єру раніше своїх однолітків!

Виберіть спеціальність, яка Вас цікавить, та зверніть увагу на перелік конкурсних предметів⤵️

Галузь знаньСпеціальністьОсвітньо-професійна програмаПерелік предметів сертифікатів ЗНО (вступних іспитів)Вартість першого року навчання, грн.
Денна форма навчанняЗаочна форма навчання
05 Соціальні та поведінкові науки051 ЕкономікаЕкономіка підприємства

106007400
Економіка та управління трудовими ресурсами