Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

Здав 2 предмети ЗНО❓ Закінчив 9 клас ✔ Тобі до нас 👇

До уваги абітурієнтів!

Інформація для тих, хто вирішив після 9 класу вступити до коледжу, а також для випускників 11 класу, які здали тільки 2 предмети ЗНО.

Можливість вступу на бюджет!

ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» здійснює прийом на базі 9 і 11 класів на рівень  фахового молодшого бакалавра до структурного підрозділу «Індустріальний коледж».

Увага! Важлива інформація для випускників шкіл м. Дніпра! Навчання студентів буде організовано за адресою: м. Дніпро, Набережна Перемоги, 40, із залученням висококваліфікованого науково-педагогічного персоналу університету.

За інтегрованими навчальними планами випускники «Індустріального коледжу» з дипломом фахового молодшого бакалавра вступають за відповідною спеціальністю на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра до ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» на 3 курс.

Почніть кар’єру раніше своїх однолітків!

Прийом здійснюється:

• на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) – на денну форму навчання за внутрішніми іспитами;
  • на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – на денну форму навчання та на заочну форму навчання за результатами ЗНО;
  • на основі диплома кваліфікованого робітника – на денну форму навчання та на заочну форму навчання за результатами ЗНО або за внутрішніми іспитами.

Абітурієнти особисто подають до приймальної комісії заяву про вступ до коледжу в паперовій формі на основі базової середньої освіти (9 класів), в електронній формі на основі повної середньої освіти (11 класів) за адресою: м. Дніпро, пр. Гагаріна, 8.

Мінімальна кількість балів для доступу до участі в конкурсі або для зарахування за квотами – 100 балів!

Виберіть спеціальність, яка Вас цікавить, та зверніть увагу на перелік конкурсних предметів⤵️
Галузь знань Спеціальність Освітньо-професійна програма Перелік предметів сертифікатів ЗНО (вступних іспитів) Вартість першого року навчання, грн
Денна форма навчання Заочна форма навчання
05 Соціальні та поведінкові науки 051 Економіка Економіка підприємства