Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , +38 (096) 651-73-94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Запрошуємо на вебінари

Міністерство освіти і науки України разом з компанією Elsevier запрошують на серію вебінарів для науковців, що пройдуть англійською мовою з 25 лютого до 25 березня 2021 року.

Оголошення розміщено на сайті МОН України https://mon.gov.ua/ua/news/vebinari-dlya-naukovciv-yak-vikoristovuvati-bazi-danih-scopus-scival-ta-inshi-elektronni-resursi

Спікерами на вебінарах, які організовує компанія Elsevier, виступлять фахівці компанії Бартломей Вєнцковскі, Кшиштоф Шиманьскі та Кейт Патирак

Вебінари розраховані для керівників закладів вищої освіти, наукових установ, членів редколегій, наукових співробітників, аспірантів та студентів.

 

Програма вебінарів:

 

25 лютого 2021 року,  12:00 (за київським часом), реєстрація за формою.

Тема 1.  Цілі сталого розвитку ООН. Як аналізувати бібліометричні показники?

Під час вебінара буде проведено аналіз Цілей сталого розвитку з бібліометричної точки зору. Також учасники дізнаються, як шукати в базах даних публікації, присвячені Цілям сталого розвитку, де знайти необхідну інформацію про Цілі сталого розвитку, які публікації були підготовлені за результатами досліджень, присвячених Цілям сталого розвитку, та за рахунок яких джерел фінансування.

4 березня 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація.

Тема 2. Як легко видавати журнал і охопити широку аудиторію?

Цей вебінар буде корисний для тих, хто зацікавлений у створенні журналу або веде журнал, має намір розширити аудиторію читачів або знайти нові способи представити вміст журналу в інтернеті.

11 березня 2021 року,  12:00 (за київським часом), реєстрація.

Тема 3.  20 цікавих речей, які можна виконувати за допомогою інституційного репозитарію

Під час розширення світу цифрової науки одночасно еволюціонувала й роль інтелектуальної власності. Наразі сучасний репозитарій демонструє не лише статті викладачів. Про інші цікаві речі можна спостерігати в репозитаріях Digital Commons.

18 березня 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація.

Тема 4. Як працювати з авторським профілем та препринтами в Scopus?

У базі даних Scopus є понад 16 мільйонів авторських профілів. Після останніх оновлень Scopus включає також препринти. Під час вебінару учасники дізнаються, як працювати з авторським профілем та препринтами в Scopus, як створюються авторські профілі, яку інформацію можна отримати з профілю автора, які існують препринти та чому вони є в Scopus тощо.

 

25 березня 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація.

Тема 5. SciVal для дослідників: співпраця та пошуки партнерів

Під час вебінару йтиметься про міжнародну співпрацю установи, засоби та функціональні можливості, а також про те, як співпраця впливає на ті чи інші показники.