Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Всеукраїнська олімпіада ДВНЗ УДХТУ

Шановні майбутні вступники!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді ДВНЗ УДХТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада дозволяє отримати додатково до 20 балів до відповідного сертифікату ЗНО з конкурсного предмету при вступі до ДВНЗ УДХТУ

Правила проведення Всеукраїнської олімпіади ДВНЗ УДХТУ для школярів

Основними завданнями Олімпіади ДВНЗ УДХТУ є виявлення, розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в Університеті, реалізація здібностей талановитих учнів.

У 2020 році ДВНЗ УДХТУ проводить Олімпіаду з наступних предметів:

– українська мова та література (УМЛ)

– англійська мова

– математика

– фізика

– хімія

– біологія

До участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в 2020 році.

Олімпіада проводяться у два тури – дистанційний та очний.

Для участі у І турі (дистанційному) учасники Олімпіади повинні зареєструватися на веб-сайті ДВНЗ УДХТУ  https://udhtu.edu.ua/olimpiade/Reg.php , в термін 01.02.2020 до 11.03.2020. Під час електронної реєстрації учасники Олімпіади обирають дисципліни, з яких вони будуть брати участь в Олімпіаді. Учасники несуть особисту відповідальність за достовірність наданої інформації.

І тур (дистанційний) проводиться у період з 01 лютого 2020 до 11 березня 2020 р. Завдання І туру складається з 10 тестових завдань. Розв’язок завдань здійснюється в он-лайн режимі протягом 1 години.

Після проведення І туру Олімпіади 13 березня 2020 на сайті ДВНЗ УДХТУ оприлюднюються результати та правильні відповіді. Учасники, які набрали не менше 75 % балів на першому етапі, допускаються до участі в другому турі з того самого предмета .

ІІ тур (очний) проводиться 11 квітня 2020 року в ДВНЗ УДХТУ. Тривалість ІІ туру Олімпіади 1 год 20 хв. Про місце та час проведення учасники інформуватимуться через веб-сайт Університету та шляхом розсилання учасникам ІІ туру запрошень на їх електроні скриньки. Учасник ІІ туру олімпіади повинен мати при собі документ, який засвідчує його особу. Перевірка робіт і оприлюднення попередніх результатів, а також прийняття й розгляд апеляцій здійснюватиметься у день проведення ІІ туру.

Остаточні результати Олімпіади оприлюднюються на сайті ДВНЗ УДХТУ на сторінці Олімпіади 15 квітня 2020 року.

Учасникам другого туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до оцінки сертифіката ЗНО з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала ДВНЗ УДХТУ обсягом від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет. Отримані результати можуть бути використані під час обчислення конкурсного бала вступника лише у 2020році. Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на ІІ етапі та вступають на спеціальності, яким надається особлива підтримка (таблиця).

Довідки за телефоном: (056) 746-27-31; 096-651-73-94

e-mail: olimpiada.udhtu@gmail.com,

prk_udxtu@ukr.net