Вітаємо професора Костянтина Сухого з обранням членом-кореспондентом НАН України

25 квітня 2024 року відбулася чергова сесія Загальних зборів Національної академії наук України (НАН України), під час якої, відповідно до статті 17 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, було обрано дійсних членів (академіків) та членів-кореспондентів НАН України.

До виборів 2024 року Президія НАН України, з урахуванням вищезазначеного Закону, оголосила 28 вакансій академіків та 75 вакансій членів-кореспондентів з 66-ти спеціальностей.

Розподіл вакансій по відділеннях та визначення спеціальностей ґрунтувався на прагненні забезпечити пріоритетний розвиток фундаментальних наук, передусім на тих напрямах, де українські вчені мають результати світового рівня. Безумовно, першочерговою умовою було наявність з кожної спеціальності гідних кандидатур до обрання. Особливу увагу Академія приділила суттєвому омолодженню складу членів НАН України.

За підсумками таємного голосування, яке відбулося під час сесії Загальних зборів, обрано 28 академіків та 74 члена-кореспондента НАН України. Для розуміння важливості обрання та виділення серед претендентів обраних слід зазначити, що на 75 вакансій членів-кореспондентів було подано 246 претендентів, або 3,3 на одне місце.

Серед обраних членів-кореспондентів НАН України по відділенню хімії було обрано СУХОГО Костянтина Михайловича, професора кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів, в.о. ректора Українського державного університету науки і технологій.

Весь колектив Українського державного університету науки і технологій вітає Костянтина Михайловича з такою визначною подією в його житті та в житті нашого великого університету!

Щиро бажаємо Костянтину Михайловичу натхнення, підкорення наукових вершин та нових звершень! Майбутнє в руках талановитих, розумних, творчих та активних особистостей, тож весь колектив університету пишається своїм очільником! Віримо в нас, віримо в ПЕРЕМОГУ!