Урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам-іноземцям

23 липня в Українському державному хіміко-технологічному Університеті відбулося урочисте вручення дипломів бакалавра випускникам-іноземцям.

Наш університет об’єднав у своїх стінах представників різних культур та континентів. І цього року родина випускників Хімтеху поповнилася громадянами таких країн як Таджикістан, Марокко, Іран та Єгипет.

Із рук ректора Сухого Костянтина Михайловича випускники отримали свої довгоочікувані дипломи, а також почесні грамоти за участь у житті університету та вклад у міжнародну співпрацю.

Поздоровити своїх студентів завітали і представники деканатів та ректорату УДХТУ.

З кожним роком наш університет розширює міжнародні зв’язки, а його випускниками стає все більше громадян інших держав. І ми бажаємо кожному з них бути справжніми професіоналами своєї справи та нести знання, отримані в одному із кращих технічних університетів України.

Сподіваємося на зустріч у магістратурі. А тих, хто закінчив свій науковий шлях в УДХТУ, чекаємо в наших стінах на День хіміка.