УДХТУ на фестивалі винахідництва та інновацій “Kyiv Maker Faire”

2 березня 2024 року у м. Київ, в КПІ ім. І. Сікорського, відбулась велика подія, яка збирає мейкерів, науковців, інженерів, майстрів, винахідників, освітян, і надає їм простір та можливості продемонструвати власні напрацювання, поспілкуватися про це з іншими учасниками, дослідити нові форми та можливості – “Kyiv Maker Faire”.
Наш університет представляла завідувач кафедри маркетингу та логістики, кандидат економічних наук, доцент Ольга Кучкова, а результати своєї НДР у вигляді стенду представив доцент кафедри технологій палив, полімерних та поліграфічних матеріалів, кандидат технічних наук, доцент Олег Калініченко.
Фестиваль дав можливість знайти нові перспективні знайомства і напрями розвитку, та гідно представити свої напрацювання, залишивши тільки позитивні враження!