«Tech Summer For Teachers» від SoftServe: триває співпраця кафедри ІС із ІТ-компанією

З 22.06.2021 по 16.07.2021 науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем (професор Олевський В.І., доцент Солодка Н.О, доцент Ляшенко О.А., викладач Кодола Г.М.) прийняли участь в навчальному курсі «Tech Summer For Teachers». Серія воркшопів від ІТ-компанії SoftServe була присвячена наступним актуальним темами:

-Досвід ІТ Академії в організації стажувань на базі соціальних проектів.

-Як викладачам встигати за динамічним світом Big Data?

-Технологічні тренди у сфері Healthcare. Кейс продукту Biosense.

-Як утримати увагу студентів?

-Product Managment – огляд, тенденції та компетенції, необхідні для молодих випускників.

Результатом проходження курсу стала онлайн-зустріч завідувача кафедри та викладачів із представниками компанії, на якій було досягнуто домовленості про сумісний перегляд освітніх програм кафедри експертами компанії із метою адаптації та наближення до практичних цілей та сучасних вимог ІТ-галузі.