Студенти кафедри менеджменту та фінансів на екскурсії «Таємниці готелів Дніпра»

Відомо, що знання історії це крок до майбутнього. В перший день весни наші студенти, майбутні фахівці в сферах готельно-ресторанного бізнесу, івент-технологій та менеджменту, стали учасниками екскурсії «Таємниці готелів Дніпра», яка була організована кафедрою менеджменту та фінансів разом з Туристичним інформаційним центром Дніпра та журналістами медіапроєкту «Наше Місто – Дніпро».

До 1917 року Катеринослав був відомий готелями, з якими пов’язані значущі історичні та навіть таємничі історії. «Брістоль», «Пальміра», «Лондонський», «Гранд Готель» – назви багатьох інших готелів Катеринослава залишилися лише на рідкісних архівних фото та в історичних матеріалах, але не всі вони зникли з мапи нашого міста. Студенти отримали багато нової інформації не тільки про історію міста але і про особливості ведення бізнесу на початку ХХ століття. Екскурсія стала важливою складовою навчальної практики студентів кафедри. «Захоплюючі враження, цікаві факти, історичні особистості та таємничі історії!» – головна теза цього заходу!