“Студентська весна 2019”: факультети ТВМС, ТОР та БТ

26 березня в Українському державному хіміко-технологічному університеті відбулося відкриття міжфакультетського фестивалю талантів “Студентська весна 2019”.

Традиційно фестиваль проходить у декілька етапів і першими командами, які представили свої творчі номери, стали команди факультетів ТВМС і ТОР та БТ.

Вже на вході до актової зали відвідувачі мали змогу ознайомитися з витворами образотворчого мистецтва, авторами яких є представники факультету технології високомолекулярних сполук. У ході ж самого концерту команда ТВМС продемонструвала низку вокальних та танцювальних номерів, підготованих творчим колективом факультету. Авторський вірш декламувала студентка факультету ТВМС Аліна Шелудько.

Команда факультету ТОР та БТ побудувала свій виступ на сюжетній лінії з відсилкою до фільму “Фантастичні звірі і де їх шукати”. У її рамках студенти продемонстрували глядачам музичні та хореографічні номери, а також подарували чудове виконання пісень.

Особливістю проведення “Студентської весни” у цьому році є те, що оцінювати виступи команд будуть студенти нашого університету. До складу журі увійшли представники усіх факультетів УДХТУ, студенти, що відзначилися як талановиті й творчі особистості: Єлизавета Дерев’янко, Руслан Голіков, Анна Шевченко, Дмитро Мельник, Олександра Рябчук, Аліка Іброхімова та Юлія Загорулько. Головою журі стала Оксана Василівна Радзімовська, художній керівник центру художньої творчості УДХТУ.

Цього року “Студентська весна” у Дніпрі святкує п’ятдесятиріччя. Фестиваль проходить у нашому місті щорічно з 1969 року і за час свого існування допоміг розкрити таланти тисячам студентів. Наш університет усіляко підтримує традицію проведення “Студентської весни” і робить значний внесок у її розвиток, а команда УДХТУ неодноразово доводила, що є однією з кращих у місті, виборюючи перемогу на міжвузівських фестивалях.

ТВМС

ТОР та БТ