Співпраця кафедри ІС із ІТ-компанією SoftServe: обговорення із стекхолдером змісту освітніх компонент

Пріоритетним напрямком, щодо залучення потенційних роботодавців до організації та реалізації освітнього процесу є долучення експертів ІТ-компаній до спільної експертизи та рецензування освітніх компонент. Так, навчальні курси «Алгоритмізація та програмування», «Вебтехнології та вебдизайн», які є освітніми компонентами освітніх програм 121 «Інжененрія програмного забезпечення» та 122 «Комп’ютерні науки», пройшли експертизу менторами ІТ-академії компанії SoftServe.

З метою обговорення результатів експертизи 27.09.2021 року відбулася зустріч викладачів кафедри ІС із представниками цієї ІТ-компанії. В рамках обговорення з боку ІТ-компанії запропоновано внесення коректив у зазначені навчальні курси в контексті відповідності результатів навчання вимогам до випускників з метою їх подальшого працевлаштування в SoftServe.

Проведена зустріч була першою у циклі подібних обговорень інших освітних компонент освітніх програм, за якими ведеться підготовка фахівців на кафедрі інформаціних систем.