Рецензування освітньої програми «Комп’ютерні науки»

Наприкінці минулого року стартувало співробітництво кафедри інформаційних систем із найбільшою ІТ-компанію EPAM. В рамках цієї співпраці 8 вересня 2022 року відбулась чергова онлайн-зустріч викладачів кафедри та представників компанії. Метою зустрічі було обговорення освітньої програми «Комп’ютерні науки» за другим (магістерськім) рівнем вищої освіти.

З боку компанії були присутні: координатор освітніх програм компанії EPAM – Іван Міхєєв та доктор технічних наук, професор, експерт НАЗЯВО, фахівець компанії EPAM – Сергій Семенов. Під час зустрічі було обговорено позитивні риси та шляхи вдосконалення освітньої програми з погляду потенційних роботодавців, розроблено план подальшої співпраці з цього напрямку. Викладачам освітніх компонент освітньої програми було надано методичні матеріали та рекомендації стосовно наповнення курсів аби випускники кафедри набували необхідних компетенцій та мали конкурентні переваги на ринку праці.