+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Почався прийом запитів на конкурс для молодих учених на гранти Президента України в 2020 році

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф86 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2020 році.

Дедлайн подачі запитів – до 20 лютого 2019-го.

Участь у конкурсі можуть взяти молоді науковці віком до 30 років – для кандидатів наук, до 33 років – для докторантів, до 35 років – для докторів наук (на час подання запиту).

Розмір гранту становить від 60 до 90 тис. гривень. Кошти можуть надаватися як для проведення нових наукових досліджень, так і для продовження попередніх, зокрема, під які вже отримувалися гранти.

Термін виконання проекту не має бути більше року.

Для подання запиту на участь у конкурсі потрібно:

  1. Зареєструватися на ресурсі contest.dffd.gov.ua (для учасників, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не зареєстровані на цьому ресурсі).
  2. Заповнити онлайн форму для конкурсу Ф86.
  3. Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Перелік документів, необхідних для оформлення запиту:

  1. паперова заявка із титулом, який містить підписи всіх учасників проекту, підпис керівника організації та мокру печатку (титул запиту формується автоматично при збереженні файлу запиту на комп’ютері заявника) – 1 примірник,
  2. гарантійний лист організації, яка зобов’язується забезпечити проведення наукових досліджень – 1 примірник,
  3. довідка з місця роботи із зазначенням посади – 1 примірник,
  4. копії опублікованих молодим ученим наукових праць (крім монографій) за тематикою проекту (до п’яти найменувань) – 1 примірник,
  5. завірені копії першої сторінки паспорта і сторінки паспорта, де позначена прописка (реєстрація) – 1 примірник,
  6. завірена копія диплома про присудження відповідного наукового ступеня – 1 примірник.

Документи подаються у картонній папці на зав’язках без файлів без позначок. Пакет документів направити поштою, або надати особисто за адресою: м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 16 (поштова скринька ДФФД біля пункту охорони на першому поверсі або кімната 404б).

Умови участі в конкурсі є на офіційному сайті ДФФД за посиланням: https://bit.ly/2PAC3xc

Усі запитання щодо участі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном – (044) 246-39-29 або електронною поштою – office@dffd.gov.ua.

Щодо технічних питань необхідно звертатися до розробника системи за допомогою онлайн форми звернення. Вона розміщена на ресурсі contest.dffd.gov.ua – у розділі «Контакти» – «Технічні питання», або за посиланням: http://contest.dffd.gov.ua/node/14804.