Підписання Меморандуму про співпрацю з ГО “Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпра”, Громадською спілкою “Gastro Club”

7 липня 2023 р. відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Українського державного хіміко-технологічного університету з Громадською організацією “Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпра”, Громадською спілкою “Gastro Club”. Під час зустрічі ректор університету Костянтин Сухий та голова громадських організацій Олена Булах означили основні напрямки спільної роботи і висловили сподівання на взаємовигідне партнерство.

Головними напрямків співпраці означено встановлювлення і розвивиток співпраці між сторонами, щоб реалізовувати освітні, наукові, гастрономічні, кулінарні, економічні, культурні, молодіжні й соціальні проекти, у тому числі міжнародні.

Отже, сподіваємося на розвиток діяльності у напрямку спільних інтересів, бо постійна співпраця з лідерами індустрії готельно-ресотранної справи дає можливість представникам академічної спільноти бути в тренді розвитку технологій, знати потреби ринку й забезпечувати здобувачів вищої освіти актуальними знаннями і сучасними базами практики в цій галузі.
Разом до нових звершень!