П’ятий вебінар онлайн-тренінгу “Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи”

Незважаючи на карантин, впроваджений у нашому університеті, викладачі УДХТУ продовжують працювати і не лише навчають студентів, але й самі здобувають нові знання. 13 листопада відбувся п’ятий вебінар тренінгу “Інноваційна педагогіка в водних освітніх програмах вищої школи” міжнародного проєкту “Водна гармонія”. Тренінг покликаний підвищити кваліфікацію викладачів та науковців.

Вебінар було присвячено темі підготовки наукових публікацій. У ньому взяли участь науковці з різних країн та університетів. Спікерами заходу стали представники Норвезького університету природничих наук.

На онлайн-зустрічі було розглянуто такі запитання:

• процес публікації;
  • як зрозуміти, що стаття готова до публікації;
  • де публікувати;
  • як організувати рукопис;
  • помилки, через які можуть відмовити у публікації;
  • як працювати з посиланнями;
  • як збільшити цитування своєї наукової роботи (статті).

Наш університет уже десять років бере участь у програмі “Водна гармонія”. Ще з початку карантину в Україні представники Українського державного хіміко-технологічного університету стали постійними учасниками вебінарів тренінгу “Інноваційна педагогіка у водних освітніх програмах вищої школи”. Такі освітні проєкти важливі для наших викладачів, щоб розуміти сучасні тенденції у розвитку науки та підвищувати свій науковий рівень.