Наукова робота студента ДВНЗ УДХТУ отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт

19 квітня 2019 року відбулася підсумкова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Цивільна безпека» («Охорона праці»). Конференція проводилася на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету  згідно наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» від 18.09.2018 р. №1010.

Під час конференції відбувся захист 25 студентських наукових робіт, які відібрали експерти конкурсної комісії зі 108 робіт, що надійшли на конкурс.

Від ДВНЗ УДХТУ на підсумковій конференції ІІ етапу конкурсу за рішенням організаційного комітету було рекомендовано роботу студента гр. 5-БТ-11 факультету ТОР та БТ Семенова Микити Ігоровича на тему «Оцінка ступеня ризику з пожежної безпеки при виробництві біогазу».

За результатами захисту на конференції наукова робота Семенова М.І.  отримала диплом ІІ ступеня (науковий керівник роботи – доцент кафедри охорони праці та БЖД Гармаш С.М.).

Вітаємо Семенова М.І. з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!