“Міжнародна програма подвійних дипломів для економічних спеціальностей”

Become a Successful Professional with Humanitas University!

Програма Заочно-дистанційного навчання в Університеті Humanitas

Студенти українського університету, який перебуває в договірних стосунках з Університетом Humanitas, мають унікальну можливість отримати диплом одного з провідних вищих навчальних закладів Польщі та Європейського Союзу. Університет Humanitas займає одинадцяте місце серед сотень недержавних вузів Польщі та третє місце у Сілезькому регіоні згідно з різними рейтингами. Навчальний заклад отримав багато відзнак міжнародних освітніх Програм та Конкурсів, зокрема «Education World», а також Міністерства Освіти Польщі.

Університет Humanitas пропонує інноваційну програму заочно-дистанційного навчання на різних освітніх рівнях, що відповідає сучасним вимогам Європейського Союзу, актуальним вимогам ринку праці й, у свою чергу, полегшує випускникам працевлаштовуватися у світі.

Програма Заочно-дистанційного навчання в Університеті Humanitas передбачає паралельне навчання студента у двох закладах вищої освіти – України і Польщі. Програма забезпечує унікальну можливість «перехресного вступу». Сутність «перехресного вступу» полягає в тому, що студенти з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра можуть вступати до навчальних закладів за будь-яким напрямом підготовки, навіть якщо він відрізняється від напряму, вказаному в отриманому дипломі. Метою «перехресного вступу» є надання більших можливостей в освітньому просторі та підвищення знань студентів у окремих галузях. Правом перехресного вступу можуть скористатися особи, котрі мають дипломи бакалавра, магістра і бажають здобути додаткову спеціальність у країнах ЄС. Умовою участі в цій програмі є навчання на аналогічному освітньому рівні в партнерському ЗВО України.

Навчання за програмою Дистанційного навчання відбувається за допомогою системи Moodle, а також передбачає такі обов’язкові екзаменаційно-залікові сесії:

на освітньо-кваліфікаційному рівні

бакалавр

на освітньо-кваліфікаційному рівні

магістр

П’ять екзаменаційно-залікових сесій (на території Польщі)

I-й навчальний рік – 2 приїзди по 14 днів

II-й навчальний рік – 2 приїзди по 14 днів III-й навчальний рік – 1 приїзд на 14 днів

Три екзаменаційно-залікові сесії (на території Польщі)

I-й навчальний рік – 2 приїзди по 14 днів II-й навчальний рік – 1 приїзд на 14 днів

Навчальний процес організовано англійською/українською/російською та польською мовами.

Після успішного завершення програми студент отримує диплом бакалавра/магістра державного зразка Республіки Польща за обраною спеціальністю та його англомовний еквівалент.

Переваги Заочно-дистанційного навчання в Університеті Humanitas:

• гнучкий графік навчання і транспортна логістика з України;
  • дозволяє здобути додаткову спеціальність;
  • заняття з відомими викладачами ЄС та світу;
  • дипломна робота виконується українською мовою;
  • захист дипломної роботи відбувається українською мовою;
  • диплом визнається у країнах ЄС та світу;
  • зростання конкурентних переваг студента під час працевлаштування;
  • вдосконалення знань іноземної мови студента, зокрема польської;
  • отримання додаткового професійного та життєвого досвіду в контексті проходження практики на підприємствах, закладах та організаціях країн ЄС;
  • пізнання культури і звичаїв Польщі та інших країн ЄС;
  • навчальний заклад забезпечує харчування та проживання під час сесій за додаткову плату за помірними цінами.

Спеціальності Університету Humanitas для студентів-іноземців:

• Bezpieczeństwo narodowe/Національна безпека (бакалавр):
    • міжнародна безпека військова;
    • криміналістика;
  • Filologia angielska/Англійська філологія (бакалавр і магістр):
    • викладач англійської мови;
    • переклад;
  • Pedagogika/Педагогіка (бакалавр і магістр):
    • реабілітація осіб та профілактика їх залежностей;
    • комплексна дошкільна освіта;
  • Zarządzanie/Менеджмент (бакалавр і магістр):
    • управління компанією на міжнародному ринку;
    • соціальна комунікація і PR;
    • управління в сфері туризму і відпочинку;
    • управління людськими ресурсами.

Як стати учасником програми Дистанційного навчання в Університеті Humanitas?

Крок 1. Зголоситися для участі в українському університеті-партнері Humanitas у координатора програми.

Крок 2. Зібрати необхідні документи:

• для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра:
  1. атестат про повну загальну середню освіту і додаток до атестата (оригінал і ксерокопія повинна бути завірена у встановленому порядку університетом-партнером);
  • для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра:
  1. диплом бакалавра (спеціаліста) та додаток до диплому про вищу освіту для вступу на магістратуру (оригінал і ксерокопія повинна бути завірена у встановленому порядку університетом-партнером);
  2. заповнена анкета (зразок у координатора програми);
  3. підписаний договір між студентом і університетом Humanitas;
  4. 4кольорові фотографії розміром 3,5 x 4,5 см, підписані ім’ям і прізвищем (фотографії повинні бути зроблені в Польщі);
  5. ксерокопія закордонного та українського паспортів;
  6. вартість за 1рік навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні бакалавра або магістра – 400€ (або еквівалент у злотих за актуальним курсом), оплачений банківським переказом на рахунок університету або у касі на території ВНЗ (оплата здійснюється впродовж терміну, зазначеного в договорі).

Крок 3. Домовитися про житло, харчування та форму приїзду до Польщі з координатором.

Крок 4. Прибуття на навчання до Університеу Humanitas.

За детальною інформацією звертатись: кафедра Економіки промисловості та організації виробництва (к. 405), зав. каф. Гармідер Лариса Дмитрівна. Тел. для довідок (вайбер) : 068-855-43-64. E-mail: [email protected]