Кафедра інформаційних систем розширює партнерські зв’язки у галузі ІТ

22 квітня 2021 р. студенти 1–3 курсів кафедри інформаційних систем мали змогу приєднатися до онлайн-зустрічі з дніпровською IT-компанією Luxoft. Захід відбувся за підтримки IT Dnipro Community – організації, яка об’єднує більше 30 IT-компанії міста і спряє розвитку IT-галузі в регіоні.
IT-компанія Luxoft спеціалізується на розробці програмного забезпечення у сфері фінансових рішень для широкого спектра міжнародних банківських установ, відома своїми проєктами у сфері енергетики й комунальних послуг, а також своїми високоінтелектуальними медіапроєктами.

Під час онлайн-туру в дніпровський офіс IT-компанії Luxoft студенти змогли дізнатися більше про:

• особливості роботи в ІТ-сфері, зокрема в компанії Luxoft;
  • побудову кар’єрного шляху від працівників компанії;
  • умови, в яких працюють сучасні IT-фахівці;
  • вимоги до кандидатів і спеціальні навчальні програми.

Наприкінці зустрічі учасники мали змогу поставити питання про роботу в Luxoft і взяти участь у розіграші призів.
Подібні зустрічі є корисними для студентів кафедри інформаційних систем, бо покликані підвищити рівень їх обізнаності у сфері IT, яку вони обрали за сферу своєї майбутньої реалізації, вступивши на спеціальності 12 галузі.