Фестиваль професій Dnipro Education City 2024

11-12 травня 2024 року парк ім. Т. Шевченка перетворився на справжній калейдоскоп освітніх можливостей – тут вирував фестиваль професій Dnipro Education City 2024! 45 закладів передвищої та професійної освіти Дніпра, а також 2 релокованих з Маріуполя та Бердянська, гостинно зустрічали тисячі юних шукачів знань.

На фестивалі були представлені цікаві презентації, майстер-класи, квести та розіграші призів від освітніх закладів Дніпра. Абітурієнти мали можливість:

• Познайомитися з широким спектром спеціальностей, які можна здобути в Дніпрі.
  • Дізнатися про особливості та переваги кожного закладу освіти.
  • Отримати консультації щодо правил вступу та програм навчання.
  • Поспілкуватися з представниками та викладачами закладів освіти.
  • Зробити перші кроки до вибору майбутньої професії.

«Dnipro Education City – це не просто фестиваль, це – інвестиція в майбутнє нашого міста та країни», – зазначили організатори. – “Вже четвертий рік поспіль ми проводимо цей масштабний освітній фестиваль для того, щоб наші діти не витрачали часу перед важливими екзаменами на пошук закладу, напрямку, майбутнього фаху, а прийшли й обрали свою майбутню спеціальність саме там, де їм буде подобатись навчатись”.

В перший день фестивалю абітурієнти змогли ознайомитися зі всіма пропозиціями професійного спрямування від закладів вищої освіти, порівняти та обрати найбільш відповідний для себе.

Український державний хіміко-технологічний університет цьогоріч вперше брав участь в якості Навчально-наукового інституту в потужному об’єднанні чотирьох технологічних вишів Дніпра – Українському державному університеті науки і технологій. Відвідувачі мали можливість поспілкуватися з представниками випускних кафедр та деканами факультетів, представниками студентського самоврядування та приймальної комісії.

Вкотре ННІ УДХТУ пропонує широкий спектр освітніх програм, не тільки пов’язаних з хімією, хімічною технологією, а й з іншими галузями гуманітарного, економічного та ІТ-профілю. На фестивалі представники університету детально розповіли про особливості та переваги навчання за цими спеціальностями.

Дякуємо організаторам такого масштабного освітнього заходу, який надав унікальну можливість абітурієнтам та всім зацікавленим побачити провідні навчальні заклади на одній локації!

Більше фото заходу за посиланням