Дуальна форма навчання студентів кафедри біотехнології та БЖД

Студенти кафедри біотехнології та БЖД за освітньою програмою “Біотехнології та біоінженерія” першими в університеті долучилися до програми практичного навчання на робочому місці в рамках реалізації елементів дуальної форми здобуття вищої освіти. Майбутні біотехнологи здобувають знання та досвід на сучасному комплексі з виробництва біогазу та виробничо-технічній лабораторії ПрАТ «Оріль-Лідер» вже два місяці.

Відгуки та враження від наших студентів:

«Реалізація дуальної форми навчання на біогазовому комплексі ПрАТ «Оріль-Лідер» вразила мене своєю ефективністю та практичністю. Під час навчання я мав можливість одночасно отримувати теоретичні знання та використовувати їх у реальних умовах. Цей підхід дозволяє мені краще зрозуміти та запам’ятати матеріал, а також отримати цінний практичний досвід роботи на сучасному підприємстві».

Сліпченко Віталій

студент групи 4-БТ-38

«Подобається можливість проживати у гуртожитку, щоб якнайближче і якнайлегше добратися до підприємства. Дуже гарний колектив. Під час дуальної освіти набувають нових навичок, зокрема працювати із патогенними мікроорганізмами, вирізняти їх».

Перцева Анастасія

студентка групи 2-БТ-51

«Дуальна форма навчання на ПрАТ «Оріль-Лідер» на виробництві біогазу дає  можливість навчатись не лише в аудиторіях, але й безпосередньо на виробництві, що дозволяє здобувати реальний досвід. Вражає високий рівень професійної підготовки викладачів та наставників з боку підприємства. Навчання допомогло мені розширити знання про технології виробництва біогазу, оволодіти практичними навичками та розвинути вміння працювати в команді на виробництві»

Березовський Владислав

студент групи 4-БТ-38

«В лабораторії дружній колектив, який з першого дня і до сьогодні навчає нас працювати. Мене уразила різноманітна кількість методів виявлення різних видів бактерій, сучасне обладнання, наявність середовищ, матеріалів для визначення бактерій. Практична робота навчила правилам безпеки у виробничо-технічній лабораторії і різним методам дослідження»

Лях-Лященко Анастасія

студентка групи 2-БТ-51

Дякуємо нашим студентам за зворотній зв’язок, бажаємо успіхів під час дуальної форми навчання! Дякуємо колективу біогазової установки та виробничо-технічній лабораторії ПрАТ «Оріль-Лідер» за професіоналізм, доброзичливе ставлення до наших студентів.