День відкритих дверей УДХТУ – перший день серпня 2020

Так це дійство ще ніколи не проводилося в нашому університеті – гостей зустрічали в масках члени приймальної комісії, декани та інші причетні до організації заходу.

Креативне рішення проводити День відкритих дверей на повітрі під ласкаючими променями небесного світила, біля благодійної прохолоди нашого чудового фонтану мало рацію. Місця вистачало всім охочим, була можливість присісти і відпочити в тіні дерев. Більш вільно почували себе запрошені випускники шкіл та їхні батьки, отримавши більше простору для спілкування. Все сприяло гарному настрою.

До дії закликала чітка й конструктивна промова проректора Рижової О.П. і члени приймальної комісії включилися в роботу. Не відставала і сама Ольга Петрівна. Інформаційні стенди факультетів допомагали запрошеним зорієнтуватися, а представники деканатів із задоволенням давали пояснення. Час від часу миготіли обличчя викладачів різних кафедр, які також у вільному режимі переміщалися та спілкувалися з абітурієнтами, щоб зацікавити у виборі професії.

Можливо, виправдалися очікування не всіх учасників заходу і хтось прагнув кращих результатів, але це вже інша історія.

Ще один крок до світлого майбутнього УДХТУ зроблено.

Доцент кафедри інноваційної інженерії С. Кіжаєв