20 червня  2019 р. відбулося перше засідання Вченої Ради університету у новому складі

В.о. ректора університету Півоваров О.А. відкрив засідання і звернувся до членів вченої ради університету та всіх присутніх на засіданні з привітальним словом і побажанням творчої наснаги і плідної роботи.

У відповідності до статті 36 Закону України “Про вищу освіту” на першому засідання нового складу Вченої ради шляхом таємного голосування були обрані: голова вченої ради  – Сухий Костянтин Михайлович; заступник голови вченої ради  – Зайчук Олександр Вікторович.

В.о. ректора університету Півоваров О.А. провів урочисте нагородження співробітників і студентів університету.

Науковці кафедри фізичної хімії університету: завідувач кафедри Веліченко Олександр Борисович, професори Данилов Фелікс Йосипович і Проценко Вячеслав Сергійович прийняли поздоровлення від ректорату та всіх співробітників університету з нагоди отримання Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року.

ГРАМОТАМИ  за активну участь в організації проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» нагороджені:

Науменко Олександр Петрович, д.т.н., професор, зав. каф. ОТХВ

Зибайло Сергій Миколайович, к.т.н., доцент каф. ОТХВ

Ковальов Станіслав Вячеславович, к.т.н., доцент каф. ОТХВ

Міснянкін Дмитро Олександрович, к.т.н., доцент каф. ОТХВ.

ПОДЯКОЮ за високий рівень підготовки учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) нагороджена Мітіна Наталія Борисівна, к.т.н., доцент, завідувач кафедри  ОП та БЖД

ГРАМОТАМИ за перемогу в університетському конкурсі “Кращий лектор університету 2019 р.” нагороджені:

• І місце – професор кафедри ПП та ФНПМ Свердліковська Ольга Сергіївна;
  • ІІ місце – доцент кафедри ХТКС Хоменко Олена Сергіївна;
  • ІІІ місце – доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Нікілєва Наталія Олексіївна, доцент кафедри матеріалознавства Немчинов Сегій Ілліч.

СТУДЕНТИ- ПЕРЕМОЖЦІ

Шостак Володимир (ф- т ОТС)

Сертифікат Lactalis Hackathon UA MILK 2019 за участь у Першому всеукраїнському Хакатоні від компанії – представника молочної галузі України Лакталіс-Україна

Кулініч Максим (ф- т ОТС)