Приймальна комісія: тел: +38 (056) 746-27-21 , + 38 (096) 651 – 73 – 94 [email protected]
Обрати сторінку

20 червня  2019 р. відбулося перше засідання Вченої Ради університету у новому складі

В.о. ректора університету Півоваров О.А. відкрив засідання і звернувся до членів вченої ради університету та всіх присутніх на засіданні з привітальним словом і побажанням творчої наснаги і плідної роботи.

У відповідності до статті 36 Закону України “Про вищу освіту” на першому засідання нового складу Вченої ради шляхом таємного голосування були обрані: голова вченої ради  – Сухий Костянтин Михайлович; заступник голови вченої ради  – Зайчук Олександр Вікторович.

В.о. ректора університету Півоваров О.А. провів урочисте нагородження співробітників і студентів університету.

Науковці кафедри фізичної хімії університету: завідувач кафедри Веліченко Олександр Борисович, професори Данилов Фелікс Йосипович і Проценко Вячеслав Сергійович прийняли поздоровлення від ректорату та всіх співробітників університету з нагоди отримання Державної премії України в галузі науки і техніки 2018 року.

ГРАМОТАМИ  за активну участь в організації проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв» нагороджені:

Науменко Олександр Петрович, д.т.н., професор, зав. каф. ОТХВ

Зибайло Сергій Миколайович, к.т.н., доцент каф. ОТХВ

Ковальов Станіслав Вячеславович, к.т.н., доцент каф. ОТХВ

Міснянкін Дмитро Олександрович, к.т.н., доцент каф. ОТХВ.

ПОДЯКОЮ за високий рівень підготовки учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності» (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності) нагороджена Мітіна Наталія Борисівна, к.т.н., доцент, завідувач кафедри  ОП та БЖД

ГРАМОТАМИ за перемогу в університетському конкурсі “Кращий лектор університету 2019 р.” нагороджені:

  • І місце – професор кафедри ПП та ФНПМ Свердліковська Ольга Сергіївна;
  • ІІ місце – доцент кафедри ХТКС Хоменко Олена Сергіївна;
  • ІІІ місце – доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Нікілєва Наталія Олексіївна, доцент кафедри матеріалознавства Немчинов Сегій Ілліч.

 

СТУДЕНТИ- ПЕРЕМОЖЦІ

Шостак Володимир (ф- т ОТС)

Сертифікат Lactalis Hackathon UA MILK 2019 за участь у Першому всеукраїнському Хакатоні від компанії – представника молочної галузі України Лакталіс-Україна

Кулініч Максим (ф- т ОТС)

Сертифікат Lactalis Hackathon UA MILK 2019 за участь у Першому всеукраїнському Хакатоні від компанії – представника молочної галузі України Лакталіс-Україна

 Третяк Олександр (ф- т ОТС)

Сертифікат Lactalis Hackathon UA MILK 2019 за участь у Першому всеукраїнському Хакатоні від компанії – представника молочної галузі України Лакталіс-Україна

Угрімова Діна Андріївсна (ф- т ОТС)

Диплом І ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціалізації «Обладнання переробних і харчових виробництв» Науковий керівник – к.т.н.,доцент кафедри ОТХВ Міснянкін Дмитро Олександрович (базовий ВНЗ Таврійський державний агротехнологічний університет імені Д.Моторного)

Гармаш Олексій Ігорович (механічний ф-т)

Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт «Технологія машинобудування» Науковий керівник –д.т.н., професор каф. МІМ Анісімов Володимир Миколайович (базовий ВНЗ- Одеський національний політехнічний університет)

Саянов Дмитро Ігорович (механічний ф-т)

Диплом ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт «Технологія машинобудування» (випускна робота магістра професійного спрямування)

Науковий керівник – д.т.н., професор каф. МІМ Анісімов Володимир Миколайович (базовий ВНЗ- Одеський національний політехнічний університет)

Куценко Богдан Сергійович (механічний ф-т)

Диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт «Технологія машинобудування» (випускна робота магістра професійного спрямування) Науковий керівник –д.т.н., професор каф. МІМ Анісімов Володимир Миколайович (базовий ВНЗ- Одеський національний політехнічний університет)

Гармаш Олексій Ігорович (ф-т механічний )

Диплом ІІІ ступеня та медаль – переможця у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія машинобудування» (базовий ВНЗ- Одеський національний політехнічний університет)

Грамота за ІІ місце у конкурсі «3D моделювання та САПР ТП Вертикаль» у рамках ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади «Технологія машинобудування»

Гармаш Олексій Ігорович, Чередниченко Олексій Володимирович

ст. гр. 4-ТМ-17

Диплом II ступеня за перемогу у командному заліку у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади «Технологія машинобудування»