Обрати сторінку

КАФЕДРА ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ В’ЯЖУЧИХ МАТЕРІАЛІВ

адреса: к. 115, головний корпус, просп. Гагаріна, 8, м. Дніпро, 49005

тел.: +38 (0562) 47-05-66

тел.: +38 (0562) 47-05-66

e-mail: [email protected]

Запрошуємо на навчання

на кафедру Хімічної технології в’яжучих матеріалів (ХТВМ)

Кафедра готує фахівців за ступенем бакалавра та магістра

Галузь знань:16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Освітні програми:

Хімічні технології кераміки, скла та будівельних матеріалів
Хімічні технології та дизайн виробів з кераміки, скла та будівельних матеріалів

Стипендіальні програми:

Стипендіальна програма від компанії ЮДК

Стипендія студентам УДХТУ від підприємства

Компанія ЮДК з радістю оголошує імена переможців Стипендіальної програми:
ДВОРЕЦЬКИЙ ІГОР, САЯНОВ ДМИТРО, КАЛІШЕНКО ЮЛІЯ, МУЖИКОВА ТЕТЯНА
Студенти УДХТУ
отримують від компанії стипендії у розміри 1500 гривень на місяць
за період вересень 2018 – січень 2019 року.

Щиро сподіваємося, що фінансова підтримка від ЮДК спонукає наших переможців до подальших успіхів у навчанні! 

Подробиці на сайті udkgazbeton.com 

Стажування на підприємствах: 

Стажування в CRH

Для студентів і випускників в цьому році ми знову організуємо оплачену програму стажування на базі підприємств СRH. У попередніх публікаціях ми писали, яких фахівців ми шукаємо, а зараз хочемо розповісти, як саме відбувається стажування.

? Перше півріччя
 Перші два з половиною місяці ви будете знайомитися з роботою всіх підрозділів Подільського цементного заводу, що в Кам’янце-Подільськом. Тут ви зробите перші кроки до розуміння процесу виробництва цементу.
 Наступні два місяці ви проведете на Одеському цементному заводі і Миколаївському цементному заводі (Львівська область). На цьому етапі у вас сформується розуміння про роботу у великій команді міжнародної компанії.
 Також ви пройдете тренінг Self Management, будете консультуватися та переймати досвід від особистого ментора, вивчати англійську мову.

? Друге півріччя
 Робота в своєму підрозділі, де ви отримаєте знання на практиці, реалізовуючи власний проект на важливу і практичну для Компанії тему.
 Проходження тренінгів Project Management и Presentation Skill для ефективної роботи над проектом.
 Подальше вдосконалення англійської мови на курсах з професійним викладачем і в комунікації з іноземцями.

?‍? ?‍? Наприкінці стажування, в червні, ви успішно презентуєте проект топ-менеджменту Компанії і ми запрошуємо вас стати частиною нашої професійної міжнародної спільноти.

До речі, прийом заявок на стажування закінчиться 10 червня, тобто не тягніть. Заявку подавайте на нашому сайті: https://goo.gl/dj3rVQ
Може, ми шукаємо саме на вас?

 

Кафедра хімічної технології в’яжучих матеріалів була створена в 1977 році

З вересня 1953 року в університеті почала функціонувати кафедра технології силікатів, яка в 1977 році була розділена на дві: хімічної технології кераміки та скла і хімічної технології в’яжучих матеріалів. З 1998 року на кафедрах ведеться підготовка магістрів.

На теперішній час до складу кафедри ХТВМ входять 1 професор, 3 доценти, 1 старший викладач та 3 асистенти. Учбово-допоміжний персонал складається із 3 чоловік: зав. лабораторією, інженера 1 категорії та учбового майстра.

Напрями підготовки фахівців на кафедрі ХТВМ:

технологія та обладнання виробництв цементу та виробів з нього;

технологія та обладнання виробництв вапна та гіпсу та виробів з них.

Основні наукові напрямки кафедр спрямовані на розробку нових складів і технологій одержання в’яжучих матеріалів і виробів на їх основі різного функціонального призначення з вирішенням екологічних і енергетичних проблем.

Працевлаштування

Випускники відповідають сучасним вимогам роботодавців і затребувані на підприємствах, в організаціях та установах, що функціонують в галузі хімічних технологій та інженерії, в освітніх закладах, науково-дослідних та проектних інститутах.

Кафедра ХТВМ підтримує тісні зв’язки з профільними підприємствами України, де проводиться виробнича, переддипломна практики студентів і подальше їх працевлаштування: ТОВ «ЮДК» (м. Дніпро), ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»  (м. Кривий Ріг, м. Кам’янське), ЗАТ ФБК «ДніпроБудІнвест» (м. Дніпро), ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів» (м. Дніпро), ТОВ «СRH» (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.), ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» (м. Здолбунів Рівненської обл., с.м.т. Ольшанське Миколаївської обл.) та багато інших.

 

 Колектив кафедри ХТВМ