Select Page

DEPARTMENT OF BINDING MATERIALS

address: room 111, ave. Gagarin, 8, the city of Dnipro, 49005

tel .: +38 (0562) 47-05-66

tel .: +38 (0562) 47-05-66

e-mail: [email protected]

The Department of Binding Materials trains specialists for bachelor’s and master’s degree

Branch of knowledge: 16 Chemical and bioengineering

Specialty: 161 Chemical Technology and Engineering

Educational programs:

Хімічні технології кераміки, скла та будівельних матеріалів
Хімічні технології та дизайн виробів з кераміки, скла та будівельних матеріалів

Стипендіальні програми:

Стипендіальна програма від компанії ЮДК

Стипендія студентам УДХТУ від підприємства

Компанія ЮДК з радістю оголошує імена переможців Стипендіальної програми:
ДВОРЕЦЬКИЙ ІГОР, САЯНОВ ДМИТРО, КАЛІШЕНКО ЮЛІЯ, МУЖИКОВА ТЕТЯНА
Студенти УДХТУ
отримують від компанії стипендії у розміри 1500 гривень на місяць
за період вересень 2018 – січень 2019 року.

Щиро сподіваємося, що фінансова підтримка від ЮДК спонукає наших переможців до подальших успіхів у навчанні! 

Подробиці на сайті udkgazbeton.com 

Стажування на підприємствах: 
Стажування в CRH

Для студентів і випускників в цьому році ми знову організуємо оплачену програму стажування на базі підприємств СRH. У попередніх публікаціях ми писали, яких фахівців ми шукаємо, а зараз хочемо розповісти, як саме відбувається стажування.

? Перше півріччя
 Перші два з половиною місяці ви будете знайомитися з роботою всіх підрозділів Подільського цементного заводу, що в Кам’янце-Подільськом. Тут ви зробите перші кроки до розуміння процесу виробництва цементу.
 Наступні два місяці ви проведете на Одеському цементному заводі і Миколаївському цементному заводі (Львівська область). На цьому етапі у вас сформується розуміння про роботу у великій команді міжнародної компанії.
 Також ви пройдете тренінг Self Management, будете консультуватися та переймати досвід від особистого ментора, вивчати англійську мову.

? Друге півріччя
 Робота в своєму підрозділі, де ви отримаєте знання на практиці, реалізовуючи власний проект на важливу і практичну для Компанії тему.
 Проходження тренінгів Project Management и Presentation Skill для ефективної роботи над проектом.
 Подальше вдосконалення англійської мови на курсах з професійним викладачем і в комунікації з іноземцями.

?‍? ?‍? Наприкінці стажування, в червні, ви успішно презентуєте проект топ-менеджменту Компанії і ми запрошуємо вас стати частиною нашої професійної міжнародної спільноти.

До речі, прийом заявок на стажування закінчиться 10 червня, тобто не тягніть. Заявку подавайте на нашому сайті: https://goo.gl/dj3rVQ
Може, ми шукаємо саме на вас?

The Department of Binding Materials was established in 1977.

Since September 1953, the Department of Silicates Technology began functioning at the University, which in 1977 was divided into two departments: chemical technology of ceramics and glass and chemical technology of binding materials. Since 1998, the Departments have been training masters.

At present, the Department consists of 1 professor, 3 associate professors, 1 senior lecturer and 3 assistant professors. The teaching staff consist of 3 people: head. laboratory, engineer of category 1 and educational master.

The Department conducts graduation from the following specialization:

The main scientific directions of the Departments are aimed at the development of new compositions and technologies for the production of astringent materials and products based on their various functional purposes with the solution of environmental and energy problems.

Працевлаштування
Випускники відповідають сучасним вимогам роботодавців і затребувані на підприємствах, в організаціях та установах, що функціонують в галузі хімічних технологій та інженерії, в освітніх закладах, науково-дослідних та проектних інститутах.

Кафедра ХТВМ підтримує тісні зв’язки з профільними підприємствами України, де проводиться виробнича, переддипломна практики студентів і подальше їх працевлаштування: ТОВ «ЮДК» (м. Дніпро), ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна»  (м. Кривий Ріг, м. Кам’янське), ЗАТ ФБК «ДніпроБудІнвест» (м. Дніпро), ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів» (м. Дніпро), ТОВ «СRH» (м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.), ПАТ «Дікергофф Цемент Україна» (м. Здолбунів Рівненської обл., с.м.т. Ольшанське Миколаївської обл.) та багато інших.

 Колектив кафедри ХТВМ