Фахові вступні іспити в магістратуру в онлайн режимі

З 16 до 19 вересня в Українському державному хіміко-технологічному університеті фахові вступні іспити в магістратуру вперше проходять в онлайн режимі.

Першопрохідниками стали майбутні магістри факультету Хімічних технологій та екології. Вони вже 16 вересня випробували свої сили, щоб позмагатися за бюджетні місця. 17 вересня складають іспити вступники факультету Харчових та хімічних технологій, 18 вересня – Комп’ютерних наук та інженерії, і нарешті, 19 вересня завершать цикл фахових іспитів абітурієнти факультетів Економіко-гуманітарних наук та права і Фармації та біотехнології. З детальним графіком фахових вступних іспитів можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3wW3c68

Ідентифікація кожного абітурієнта, виконання завдання в присутності членів приймальної і фахової комісій, відеоконтроль проведення іспиту – іспит з кожної спеціальності проводиться із дотриманням усіх норм законодавства.

Щиро бажаємо всім майбутнім магістрам зібраності, згадати все, що вивчали на бакалавраті, і щоб технічні моменти не завадили вашому успіху! Нехай переможуть найкращі!