3 квітня в Українському державному хіміко-технологічному університеті відбулася грандіозна подія – відкриття міжвузівського фестивалю самодіяльної творчості “Студентська весна 2018” у місті Дніпро. Така честь нашому університету випала не випадково, адже минулого року команда Хімтеху виборола Гран-прі цього фестивалю. В актовій залі УДХТУ зібралися талановиті представники різних вищих навчальних закладів Дніпра.

Церемонія відкриття фестивалю розпочалася з виступу танцювального колективу УДХТУ “Фантазія”, який виконав танок “Повітряні кульки”.

Після відео-візитки фестивалю на сцену вийшов ректор УДХТУ Півоваров Олександр Андрійович. Тримаючи в руках перехідний приз-статуетку переможця “Студентської весни”, здобутий минулого року, ректор висловив надію, що приз повернеться до нашого університету і в цьому році, після чого передав його заступникові міського голови Дніпра Олександру Шикуленку.

Ведучі концерту представили членів журі міжвузівського фестивалю “Студентська весна 2018”, які будуть визначати переможця.

Кожен університет підготував свою відео-візитку. Першим розповів про себе Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет, а танцювальний колектив цього вишу “Дніпровські хвилі” подарував глядачам чарівний вальс.

Університет митної справи та фінансів подарував нам пісню “Ой, заграли” у виконанні Вікторії Чуприни.

Запросив на Студентську весну і Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара. Акробатичний етюд вихованців циркової студії “Радуга” Катерини та Алекса просто підкорив залу.

Свою відео-візитку продемонстрував НТУ “Дніпровська політехніка”, а студент Вадим Барон представив пісню “Самба белого мотылька”.

Ще одна відео-візитка познайомила нас із Придніпровською державною академією будівництва та архітектури.

Танок “Контемп” підготували студент УДХТУ Ярослав Засоба та студентка ДДУВС Олександра Мудренко.

Виконанням композиції у стилі джазу зачарувала публіку доцент УДХТУ Наталія Куцик-Савченко.

Цікаву відео-візитку підготувала Національна металургійна академія України, після чого на сцені знову з’явився колектив “Фантазія” з танком “Чарівна Індія”.

Дніпропетровська державна медична академія у своєму відео розповіла про таланти своїх студентів, а також представила танок у виконанні учасників колективу бального танцю “Каскад”.

Ведучий концерту, талановитий студент УДХТУ, Дмитро Тетерущенко виконав пісню “Знову стою один”, а услід за ним колектив “Фантазія” представив грузинський танок.

Свою відео-візитку підготував Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, а Карина Гринь та Дмитро Козар виконали пісню “Vivo Per Lei”.

Останнім університетом, який продемонстрував своє відео та творчий номер, став Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна. Танцювальний колектив «Збірна ДІІТУ» виконав сучасний танок під пісню «Вітамін-Д», після чого пролунала фінальна пісня.

Так пройшло відкриття міжвузівського фестивалю самодіяльної творчості «Студентська весна 2018», але для нашого університету залишилося одне важливе питання: який факультет УДХТУ виборов звання переможця у міжфакультетській «Студентській весні»?

Для відповіді на це питання на сцену піднялися ректор УДХТУ Олександр Півоваров і директор Студентського клубу Станіслав Радзімовський. Усім учасникам фестивалю було висловлено подяку, а найяскравіших артистів і колективи нагороджено грамотами та статуетками.

І ось настав момент оголосити переможців серед факультетів.

У номінації “Нове покоління УДХТУ” переміг факультет ОТС.

“Чоловічою прикрасою УДХТУ” визнано механічний факультет.

Третє місце у конкурсі посів факультет ТОР та БТ.

Друге місце – економічний факультет.

Перше місце розділили факультети ТНР і КН та І.

Гран-прі конкурсу здобув факультет ТВМС.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху нашій команді на міжвузівському фестивалі! Віримо, що університет зможе довести, що наші студенти найталановитіші!