Український державний хіміко-технологічний університет щороку збирає усіх своїх студентів в актовій залі з нагоди свята талантів «Студентська весна». Саме тут кожен охочий може виявити свої творчі здібності і подарувати позитивні емоції як глядачам, так і іншим учасникам.

Цього року перший концерт фестивалю «Студентська весна 2018» відбувся 20 березня. У ньому взяли участь команди механічного факультету та факультету ОТС.

Команди-учасниці повинні були презентувати глядачам світ своїх інтересів та мрій, адже тема конкурсу: «Дніпро – місто студентської мрії».

Під «живу» музику (супровід акордеону) фестиваль відкрили представники механічного факультету. Цей багатий на таланти факультет зачарував глядачів грою на музичних інструментах, чудовим виконанням пісень, а також захоплюючою постановкою бальних та сучасних танців. Спеціально для фестивалю учасники конкурсу «Містер УДХТУ» від механічного факультету підготували яскравий танцювальний номер.

Від імені талановитих викладачів механічного факультету виступив Анісімов Володимир Володимирович, який неперевершено виконав пісню в стилі Рок.

Гарні танці та пісні подарували глядачам представники факультету ОТС. Цікавим був і такий жанр гумору, як стенд-ап. Для своєї перемоги в конкурсі учасники команди навіть підготували «наукову роботу» на тему «Студентська весна», в якій розглянули історію фестивалю та методи перемоги в ньому.

Незвичайним для нашого університету стало виконання студенткою факультету ОТС Анастасією Коваленко пісні грузинською мовою.

Так пройшло відкриття фестивалю талантів «Студентська весна 2018» у нашому університеті. Ми вже чекаємо на виступи інших команд та бажаємо успіхів усім учасникам, а глядачам – якомога більше позитивних емоцій!

БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ