Новини з США

Чудова новина – наші в Америці! 31 травня 2018 року у м. Чикаго відбувся 24-ий Міжнародний конгрес емальєрів. На пленарному засіданні з доповіддю англійською мовою виступила проректор з наукової та педагогічної діяльності ДВНЗ УДХТУ, доцент кафедри ХТКС, кандидат технічних наук Рижова Ольга Петрівна. Її доповідь, присвячена розробці та отриманню нових кольорових ювелірних емалей, зацікавила слухачів.

Розробки емальєрів та студентів-дизайнерів першого випуску кафедри ХТКС Гуржій В. та Багаутдінової А. були втілені у ювелірні вироби із міді – це кольє «Мальви» та пасок за національними мотивами. Над проектом працювали також фахівці з технології емалювання, доценти кафедри ХТКС Науменко С. Ю. та Нагорна Т. І.

Окрім цікавої наукової доповіді, Ольга Петрівна відповіла на запитання і вразила колег демонстрацією ювелірних прикрас – кольє та пасок підкреслили чарівність і красу української жінки-вченого.