15 листопада 2017 р. кафедрою машинобудування та інженерної механіки, з метою активізації працевлаштування випускників механічних спеціальностей, налагодження співпраці з підприємствами, проведено “ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ-2017”. Ярмарок Вакансій це щорічний захід, який надає можливість підприємствам знайти професіоналів та презентувати себе як роботодавця. Для випускників – це шанс знайти роботу в провідних компаніях. Участь в ній взяли 12 компаній, зацікавлених у залученні в свої штати перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Студенти і випускники механічного факультету в черговий раз отримали можливість ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають співробітників, почути з перших вуст про вакансії і відкритих програмах з працевлаштування.

Серед підприємств і організацій, які взяли участь, такі відомі компанії, як «Millenium», «Днепрполімермаш», «ВариУс», «Контакт», «ДКТ Груп», «Дніпропрес», ТОВ «Спецінструмент», ТОВ “Техмаш” та інші.

Слід зазначити, що ярмарок вакансій з року в рік викликає великий інтерес з боку підприємств-работодавців, і не менший – з боку студентів. А про високий рівень професіоналізму і творчих підходах наших випускників до вирішення поставлених завдань свідчать позитивні відгуки HR-менеджерів компаній-партнерів.

У Ярмарці Вакансій – 2017, приймали участь:

1.    Група компаній  «ВаріУС» – заступник директора з логістики МАЗУР Марина Миколаївна

2.    ПАТ “Дніпропетровський завод прокатних валків” – ведучий інженер-конструктор МАХИНЯ Андрій Анатолійович

3.    ТОВ «ДМЗ «КОМІНМЕТ» зам начальника відділу підготовки кадрів ПУДЛА Тамара Григорівна

4.    Шоколадна фабрика «МІЛЛЕНІУМ» – директор з виробництва ЛЕВЧЕНКО Дмитро Костянтинович

5.    ПрАТ «НПО Дніпропрес» – начальник відділу кадрів СМІРНОВА Ольга Петрівна

6.    ПрАТ  ВП ТЕХМАШ – начальник відділу кадрів МИРОНЕНКО Анастасія Сергіївна

7.     ООО НПФ ТОПСТАР – директор КРУПІЙ Ігор Анатолійович

8.    ДАЗ агрегатний завод – начальник відділу з підготовки кадрів ЛАРІОНОВА Людмила Геннадіївна

9.    ПАТ «Дніпрополімермаш»- менеджер по персоналу ПАНЧЕНКО Тетяна Франківна

10. Першотравенський РМЗ – головний інженер СМИРНОВ Сергій Миколайович

11. ДІТЦ «КОНТАКТ» – спеціаліст відділу продаж ТЕРТИШНИЙ Артем Анатолійович, менеджер БУТОВА Юлія Георгіївна