15 березня дівчата студентки ДВНЗ УДХТУ та викладачі ВУЗу відвідали завод Procter & Gamble в Борисполі.

Дружний і злагоджений колектив заводу Procter & Gamble в Борисполі тепло прийняв всіх, хто прийшов на екскурсію. Відвідавши завод, студентки та викладачі ДВНЗ УДХТУ були здивовані побаченим інноваційним засобам автоматизації виробничих процесів і модернізації устаткування. Як все працює і про роботу самого обладнання вони не тільки дізналися, а й побачили.

Крім відвідування виробництва, співробітники заводу запропонували пограти в бізнес-гру, яка спричинила за собою нові знайомства і приємні емоції. Останньою частиною екскурсії було спілкування зі співробітниками заводу і їх відповіді на питання, що цікавлять нас.

Жінки, що працюють на заводі, які вміють з успіхом поєднувати кар’єру, сім’ю і різні інтереси, розповіли про існуючу програму підтримки жіночої кар’єри в P&G і поділилися своїми історіями.

Дякуємо колектив заводу за проведену екскурсію по підприємству, після якої ми покидали завод в піднесеному настрої.